Muži Ženy | |
---|---|
ID FireSport: | 150363 |
Okres: | Jindřichův Hradec |
Kraj: | Jihočeský |
Souřadnice: | 48°59*54*N,15°21*17*E |
PSČ: | 378 81 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/09/09 | Horní Lhota | - | 19,18 | 3 | 0 | ||
2023/09/09 | Horní Lhota | - | 19,46 | 1 | 0 | ||
2023/08/19 | Rapšach | VCT | 21,30 | 1 | 20 | ||
2023/06/17 | Staňkov | VCT | 21,48 | 2 | 17 | ||
2023/07/01 | Lásenice | VCT | 21,72 | 3 | 15 | ||
2023/07/15 | Mníšek | VCT | 25,76 | 2 | 17 | ||
2023/12/02 | Český Rudolec | - | 29,05 | 26 | 0 | ||
2023/09/23 | Chlum u Třeboně | VCT | 29,32 | 9 | 7 | ||
2023/08/26 | Hamr | VCT | 33,69 | 8 | 8 | ||
2023/05/27 | Dešná | PLPU | NP | 19 | 0 | ||
2023/05/21 | Dolní Němčice | PLPU | NP | 13 | 0 | ||
2023/07/29 | Slavonice | VCT | NP | 11 | 0 | ||
2023/06/24 | Chlum u Třeboně | VCT | NP | 10 | 0 | ||
2023/07/08 | Batelov | PLPU | DSQ | 24 | 0 | ||
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
16. místo VCT 20194. místo VCT 20225. místo VCT 2023
Fire Sport
Tým: Slavonice , nejlepěí čas: 19,18 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 2x
Pelhřimovská liga
Tým: Slavonice , nejlepěí čas: NP FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 2x
Pelhřimovská liga
Tým: Slavonice , nejlepěí čas: NP FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Velká cena Třeboňska
Tým: Slavonice , nejlepěí čas: 21,30 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 59 počet výsledků: 5x
Velká cena Třeboňska
Tým: Slavonice , nejlepěí čas: NP FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Velká cena Třeboňska
Tým: Slavonice , nejlepěí čas: 25,76 Útok,nástřik 3xB úzké, body: 25 počet výsledků: 2x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2015/08/15 | Fotbalový stadion, O Putovní Pohár Starosty Města Slavonice | |
2016/08/27 | Slavonický stadion, O PUTOVNÍ POHÁR MĚSTA SLAVONICE | |
2023/07/29 | Slavonice, O pohár starosty města Slavonice - noční | |
Kdy | Kde | Liga |
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyČlen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2023
Kdy | Kde | St.č. | Liga |
---|---|---|---|
2023/05/21 | Dolní Němčice, 1.kolo PLPÚ / O pohár SDH Dolní Němčice | 4 | |
2023/06/10 | Heřmaneč, 3.kolo PLPÚ / O pohár starosty obce Heřmaneč (3B) | 16 | |
2023/06/17 | Staňkov, Memoriál Františka Bracha | 3 | |
2023/06/24 | Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse Chlum u Třeboně | 3 | |
2023/07/01 | Lásenice, O pohár SDH Lásenice | 4 | |
2023/07/15 | Mníšek, Memoriál Jiřího Černého | 9 | |
2023/07/29 | Slavonice, O pohár starosty města Slavonice - noční | 16 | |
2023/07/29 | Slavonice, O pohár starosty města Slavonice - noční | 23 | |
2023/07/29 | Slavonice, O pohár starosty města Slavonice - noční | 3 | |
2023/07/29 | Slavonice, O pohár starosty města Slavonice - noční | 9 | |
2023/08/19 | Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach | 2 | |
2023/08/26 | Hamr, Memoriál Františka Outlého | 6 | |
2023/09/23 | Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře | 29 | |
Kdy | Kde | Zamluveno | Liga |
Komentáře