Bookmark and Share

Výzva pro zájemce z řad SDH o účast v Podlipanské

Vydáno dne 11. 02. 2013 (4944 x přečteno)

Podlipanská liga, o. s. dnem 1. února 2013 zahajuje evidenci zájemců o účast ve 13. ročníku Podlipanské ligy - soutěže v požárním sportu.

V případě že máte zájem se zapojit do celoročního hodnocení soutěže a chcete se zúčastnit jednání ke Stanovám Podlipanské ligy, platných pro r. 2013, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info(zavináč)podlipanskaliga.cz s uvedením


 - názvu SDH

- kategorie, ve které by měl Váš sbor zastoupení

jedné kontaktní osoby, která bude zástupcem Vašeho SDH. Tato osoba bude prostředníkem mezi PL a Vaším SDH, tedy je nutné, aby měla přístup na internet. Této osobě bude e-mailem zasílána veškerá korespondence – informací o jednáních, žádostí o vyjádření v případě řešení nějakých problémů (případně akcí - plesu atd.), pozvánek na jednotlivá kola soutěže a následně výsledky z nich. Prosíme tedy o zaslání jména, e-mailu a telefonního čísla Vámi zvoleného zástupce Vašeho SDH.

 

Informace o soutěži Podlipanská liga naleznete zde na webu ligy nebo na Facebooku na adrese www.facebook.com/podlipanskaliga

  

Přihlášení do evidence zájemců nezakládá povinnost účastnit se 13. ročníku Podlipanské ligy, slouží pouze pro získání kontaktů pro zaslání pozvánky na první schůzku Podlipanské ligy v r. 2013.