Starý Kolín v roce 2019

Rok:

    Muži  Ženy  Starší žáci Mladší žáci   Dorostenky  Dorostenci  Přípravka
ID FireSport:   155055
Okres:   Kolín
Kraj: Středočeský
Souřadnice:   50°00*29*N,15°17*57*E
PSČ:  281 23

Mapa výsledků

Zvětšit mapu

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
A 2019/05/04 Lžovice PLHL 18,82 1 10
A 2019/05/11 Krakovany PLHL 19,90 1 10
A 2019/05/25 Vrbčany PLHL 23,16 3 8
B 2019/05/11 Krakovany PLHL 20,09 2 9
B 2019/05/04 Lžovice PLHL 22,43 3 8
C 2019/05/11 Krakovany PLHL 23,03 4 7
C 2019/05/04 Lžovice PLHL 23,06 4 7
Horáková Adéla 2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala FSCR 21,35 67 0
HORÁKOVÁ Karolína 2019/03/24 Jablonec FSCR 21,11 84 0
KRATOCHVÍLOVÁ Anežka 2019/03/24 Jablonec FSCR NP 148 0
Kratochvílová Anežka 2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala FSCR 17,89 31 0
KUBEROVÁ Eliška 2019/03/24 Jablonec FSCR 17,36 35 0
MARTÍNKOVÁ Barbora 2019/03/24 Jablonec FSCR 17,75 45 0
Martínková Barbora 2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala FSCR 18,09 34 0
MELENOVÁ Sára 2019/03/24 Jablonec FSCR 22,63 103 0
MUŠÁK Johana 2019/03/24 Jablonec FSCR 17,95 50 0
Mušák Johana 2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala FSCR 18,37 37 0
MYKYTYUK Karina 2019/03/24 Jablonec FSCR 16,07 15 0
Mykytyuk Karina 2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala FSCR 15,30 4 0
PALIČKOVÁ Rozálie 2019/03/24 Jablonec FSCR 16,82 20 0
Paličková Rozálie 2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala FSCR 18,78 40 0
TYŠEROVÁ Sofie 2019/03/24 Jablonec FSCR 16,93 25 0
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Ligy výsledky týmu


1. místo PLHL 20193. místo PLHL 20195. místo PLHL 2019

Polabská hasičská liga

Tým: Starý Kolín A, nejlepěí čas: 18,82 Plamen útok, sklopka, body: 28 počet výsledků: 3x

Polabská hasičská liga

Tým: Starý Kolín B, nejlepěí čas: 20,09 Plamen útok, sklopka, body: 17 počet výsledků: 2x

Polabská hasičská liga

Tým: Starý Kolín C, nejlepěí čas: 23,03 Plamen útok, sklopka, body: 14 počet výsledků: 2x

Fire Sport

Tým: Starý Kolín Horáková Adéla, nejlepěí čas: 21,35 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Starý Kolín HORÁKOVÁ Karolína, nejlepěí čas: 21,11 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Starý Kolín KRATOCHVÍLOVÁ Anežka, nejlepěí čas: NP Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Starý Kolín Kratochvílová Anežka, nejlepěí čas: 17,89 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Starý Kolín KUBEROVÁ Eliška, nejlepěí čas: 17,36 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Starý Kolín MARTÍNKOVÁ Barbora, nejlepěí čas: 17,75 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Starý Kolín Martínková Barbora, nejlepěí čas: 18,09 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Starý Kolín MELENOVÁ Sára, nejlepěí čas: 22,63 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Starý Kolín MUŠÁK Johana, nejlepěí čas: 17,95 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Starý Kolín Mušák Johana, nejlepěí čas: 18,37 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Starý Kolín MYKYTYUK Karina, nejlepěí čas: 16,07 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Starý Kolín Mykytyuk Karina, nejlepěí čas: 15,30 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Starý Kolín PALIČKOVÁ Rozálie, nejlepěí čas: 16,82 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Starý Kolín Paličková Rozálie, nejlepěí čas: 18,78 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Starý Kolín TYŠEROVÁ Sofie, nejlepěí čas: 16,93 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x

Videa a fotografie týmu

Pořádané soutěže

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Člen týmu

    Fanoušek týmu


      Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2019

      Komentáře