Jablonec 2019 - III. Jablonecká hala dorostu 2017 v běhu na 100 m

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele: 
Kdy: 07. 04. 2019 09:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Zadal: Honza Adamec


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS tým 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Oznice KLVAŇA Daniel VS 14,81 15,00 14,81
2.  Kvasiny KROUPA Lukáš RK 15,60 16,19 15,60
3.  Morašice ŠKODNÝ Jiří SY 16,36 16,36 NP
4.  Mlékosrby RICHTER Lukáš HK 16,48 NP 16,48
4.  Žebnice SOUKUP Dominik PS 16,48 16,48 NP
6.  Brloh KLENKA Vojtěch CK 16,51 NP 16,51
7.  Dobrá Voda u Hořic KASAL Jakub JC 16,86 16,86 17,23
8.  Úvaly ZETEK Petr PH 17,23 NP 17,23
9.  Mistřín VAŠULKA Adam HO 17,24 17,24 NP
10.  Lavičky CHALUPA Dominik ZR 17,29 17,29 NP
11.  Skuteč BUBENÍČEK Lukáš CR 17,38 18,04 17,38
12.  - PAULICK Tommy Sasko Německo - 17,57 21,76 17,57
13.  Tuhaň RYCHTAŘÍK Jan ME 17,70 18,18 17,70
14.  Raškovice CHOVANEC Michal FM 17,71 18,84 17,71
15.  Řepy HELMICH Václav AB 17,74 17,74 18,05
16.  Mistřín BEZUCHA Vojtěch HO 17,77 18,43 17,77
17.  Skuteč FLÉGR Lukáš CR 17,92 18,23 17,92
18.  Frýdek ŽUROVEC Tomáš FM 17,94 NP 17,94
19.  Michálkovice ROKOSZ Maxim OV 18,05 18,33 18,05
20.  Oznice BALETKA Adam VS 18,21 NP 18,21
21.  Štichovice ZELENKA Jan PS 18,22 18,89 18,22
22.  Horní Měcholupy ROHÁČ Jan AB 18,30 19,64 18,30
23.  Pikov TEJNOR Lukáš TA 18,32 18,32 NP
24.  Šošůvka KRÁLÍK Martin BK 18,36 18,75 18,36
25.  Starý Bohumín PÁCAL Filip KA 18,40 18,40 24,08
26.  - THÄLE Sebastian Sasko Německo - 18,42 18,42 NP
27.  Horní Bělá PERGL Lukáš PS 18,52 18,52 NP
28.  Uhlířské Janovice VYHNÁNEK Jakub KH 18,54 19,78 18,54
29.  Bozkov ŽILÍK Jan SM 18,56 NP 18,56
30.  - SCHUBERT Johannes Sasko Německo - 18,58 23,81 18,58
31.  Horní Datyně ČECH Václav Florian FM 18,59 18,59 19,09
32.  Lužná SVOBODA Jan RA 18,63 18,63 NP
33.  Zlatá Olešnice ŠMÍDA Jakub JN 18,81 18,81 NP
34.  Michálkovice ADÁMEK Ondřej OV 18,87 18,87 NP
35.  Zličín HOLUB Patrik AB 18,92 18,92 18,97
36.  Dobřejovice DUDLÍČEK František PH 18,93 18,93 NP
37.  Lužná BERÁNEK Eduard RA 19,05 19,92 19,05
38.  Lužná FEJFAR David RA 19,08 21,47 19,08
39.  Petrovice JEŘÁBEK Jakub TR 19,10 19,10 NP
40.  Frýdek ŽUROVEC David FM 19,11 19,31 19,11
41.  Michálkovice ADÁMEK Michal OV 19,16 22,24 19,16
42.  - KRAUSE Clemens Sasko Německo - 19,18 19,18 NP
43.  Trusovice JURAČKA Václav SY 19,21 22,53 19,21
43.  Uhlířské Janovice VYHNÁNEK Jiří KH 19,21 19,21 37,74
45.  Zaječov STEHLÍK Lukáš BE 19,24 19,24 NP
45.  Dobřejovice ŠILHAVÝ Václav PH 19,24 20,43 19,24
47.  - MÄDE Jonas Sasko Německo - 19,42 19,42 22,88
48.  Dolany KULHA Martin PT 19,48 22,57 19,48
49.  Lučany nad Nisou ŠRUMA Matěj JN 19,53 19,53 19,78
50.  Dobrá Voda u Hořic KASAL Prokop JC 19,60 19,60 NP
51.  Horní Měcholupy PROKOP Tomáš AB 19,70 19,70 20,15
52.  Nižní Lhoty ŠKANDERA Kamil FM 19,77 20,84 19,77
53.  Nahoruby KUBÁNEK Jan BN 19,83 19,86 19,83
54.  Mistřín HRADSKÝ Dušan HO 19,96 19,96 20,58
55.  Střezimíř HANUS Lukáš BN 20,01 22,17 20,01
56.  Horní Bělá KUPKA Jiří PS 20,14 20,14 26,57
57.  Lučany nad Nisou HARTIG Jan JN 20,19 21,89 20,19
58.  Bozkov HUŠEK Václav SM 20,23 20,23 20,72
59.  Všetaty ČERNÝ Tomáš ME 20,34 20,34 NP
60.  Střezimíř TALPA Šimon BN 20,37 NP 20,37
61.  Nahoruby ŠOBÍŠEK Radek BN 20,46 21,30 20,46
62.  Skuteč ŘEHÁK Radim CR 20,54 21,02 20,54
63.  Střezimíř KOPEČNÝ Filip BN 20,56 20,56 21,19
64.  Počátky RADIL Jan HB 20,62 21,62 20,62
65.  Sendražice WIEDERMANN Karel KO 20,65 20,93 20,65
66.  Lužná PERGNER Adam RA 20,79 20,79 20,97
67.  Trusovice KOUTNÝ Marek SY 20,96 27,13 20,96
68.  Dobřejovice SAK Bohumil PH 21,06 21,06 22,50
69.  Byšice ŠIMÁČEK Jiří ME 21,15 21,15 47,08
70.  Skuteč VEVERKA Jan CR 21,36 25,50 21,36
71.  Třtice KOŘÁN Jakub NA 21,41 22,49 21,41
72.  Heřmanice HRNČÍŘ Jakub OV 21,42 21,42 21,61
73.  Třtice SVOBODA Jiří NA 21,69 21,69 NP
74.  Střezimíř HOLÝ René BN 21,77 NP 21,77
75.  Byšice BRADÁČEK Petr ME 21,85 21,85 NP
76.  Vratimov DÁMEK Tomáš FM 22,32 22,32 22,64
77.  Starý Kolín BENEŠ Tomáš KO 22,59 22,59 24,09
78.  Dolany ROKYTA Martin PT 22,77 22,77 NP
79.  Bílá Třemešná MAREČEK Miroslav TU 23,03 24,21 23,03
80.  Lučany nad Nisou PAULY Jan JN 23,05 23,05 26,78
81.  Desná II PAVLIŠTA František JN 23,08 23,08 37,92
82.  - SURYNEK David Kostelec nad Č. lesy - 23,56 25,79 23,56
83.  Ovčáry VÍŠEK Jan KO 23,60 25,25 23,60
84.  Dolany HOLOUBEK Petr PT 23,66 27,93 23,66
85.  Heřmanice KOHOUT Jaroslav OV 23,82 26,46 23,82
86.  Kvasejovice HULAN Filip BN 24,13 26,32 24,13
87.  - VÁLEK Pavel Brada-Rybníček - 24,83 24,83 NP
88.  Horní Slavkov VAŠÍČEK Richard SO 24,96 25,24 24,96
89.  Kobylí ŠVEHLA Jakub BV 25,05 25,84 25,05
90.  Střezimíř ĎUREC Lukáš BN 26,53 NP 26,53
91.  Lužná VALENTA Adam RA 33,52 33,52 NP
92.  Horní Bělá FANTA Jakub PS 33,82 36,04 33,82
93.  Topolany ŠEVČÍK Dominik VY NP NP NP
93.  Závišice KAHÁNEK Ondřej NJ NP NP NP
93.  Hajnice LINHART Patrik TU NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS tým 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Poniklá JIROUŠOVÁ Šárka SM 15,92 16,23 15,92
2.  Oprechtice KRPCOVÁ Veronika FM 17,05 24,03 17,05
3.  Dobrá Voda u Hořic KASALOVÁ Apolena JC 17,26 17,38 17,26
3.  Dolní Čermná MARKOVÁ Markéta UO 17,26 18,63 17,26
5.  Malechov TŮMOVÁ Lucie KT 17,27 17,42 17,27
6.  Hvězdoňovice VRTALOVÁ Marcela TR 17,45 17,50 17,45
7.  Horní Cerekev BARTOŠKOVÁ Kamila PE 17,61 17,61 18,08
8.  Martinice v Krkonoších VANCLOVÁ Michaela SM 17,83 17,83 17,87
9.  Spišská Teplica ČERVEŇOVÁ Radka PP 17,89 NP 17,89
10.  Kvasejovice HULÍNSKÁ Klára BN 17,90 17,90 18,16
11.  Dobrá Voda u Hořic SZENDREIOVÁ Gabriela JC 17,91 18,76 17,91
12.  Ledenice ŠESTÁKOVÁ Lenka CB 18,01 19,81 18,01
13.  Chválenice HIRMEROVÁ Lucie PJ 18,04 18,04 18,40
14.  Litovany POLOVÁ Nikola TR 18,25 18,31 18,25
15.  Štěnovický Borek MAREŠOVÁ Monika PJ 18,28 18,28 18,38
16.  Želčany ŠKALOVÁ Kateřina PJ 18,31 18,31 18,87
17.  Petrovice VAŠÍČKOVÁ Leona TR 18,45 18,61 18,45
18.  Staré Město ŠKULTETYOVÁ Nikola FM 18,54 18,56 18,54
19.  Lhenice KUBÍKOVÁ Kateřina TP 18,59 29,59 18,59
20.  Rychnov u Jablonce nad Nisou KNETTIGOVÁ Michaela JN 18,62 24,59 18,62
21.  Všechlapy ŠKVOROVÁ Kateřina BN 18,69 18,69 NP
22.  Oznice KLVAŇOVÁ Dominika VS 18,71 NP 18,71
23.  Tuhaň DVOŘÁKOVÁ Radka ME 18,76 18,76 18,79
24.  Bukovice LEPPELTOVÁ Adéla BK 18,84 18,84 20,34
25.  Střezimíř NOVOTNÁ Hana BN 18,89 19,18 18,89
26.  Kvasejovice POMAHAČOVÁ Lucie BN 19,00 24,08 19,00
27.  Běleč ČECHOVÁ Magdaléna BK 19,01 19,79 19,01
28.  Žernovník KAŠPARCOVÁ Eva BK 19,13 19,13 20,38
29.  Úněšov KAPROVÁ Sára PS 19,18 19,18 NP
30.  Hajnice LANGEROVÁ Natálie TU 19,20 19,32 19,20
30.  Tvrdonice STIBURKOVÁ Lucie BV 19,20 19,37 19,20
32.  Střezimíř NOVÁKOVÁ Eliška BN 19,31 20,89 19,31
33.  Skuteč SLEZÁKOVÁ Tereza CR 19,32 19,48 19,32
34.  Písková Lhota NOVÁKOVÁ Lenka NB 19,36 19,36 19,50
35.  Raškovice ŠVRČKOVÁ Anežka FM 19,40 NP 19,40
36.  Počátky KADLECOVÁ Radka HB 19,41 19,57 19,41
36.  Hovězí DUKÁTOVÁ Michaela VS 19,41 26,70 19,41
38.  Skalice ŠKULTETYOVÁ Andrea FM 19,46 20,38 19,46
39.  Úvaly TESAŘOVÁ Alena PH 19,59 19,59 19,81
40.  Dobřejovice BRCKOVÁ Barbora PH 19,60 19,60 23,01
41.  Zaječov VAVEROVÁ Michaela BE 19,61 19,87 19,61
42.  Skuteč KADLECOVÁ Natálie CR 19,70 19,70 20,99
43.  Štěpánov HROUZKOVÁ Andrea OL 19,71 19,71 21,48
44.  Křešice OPAVOVÁ Tereza LT 19,72 19,72 22,36
45.  Štěpánov VOTROUBKOVÁ Marcela OL 19,73 19,73 19,97
46.  Semetín KRAMPOTOVÁ Simona VS 19,74 NP 19,74
47.  Kostelec nad Černými Lesy LINDÁKOVÁ Radka KO 19,77 20,48 19,77
48.  Železná Ruda MAŠKOVÁ Kateřina KT 19,80 29,35 19,80
49.  Skuteč TRUNCOVÁ Kamila CR 19,82 24,75 19,82
50.  Rychnov u Jablonce nad Nisou KNETTIGOVÁ Zuzana JN 19,86 19,86 20,24
51.  Poniklá SCHOVÁNKOVÁ Lucie SM 19,89 21,16 19,89
52.  Lužná FENCLOVÁ Nikola RA 19,90 19,90 19,99
53.  Raškovice JANČÍKOVÁ Nicola FM 19,94 25,37 19,94
54.  Střezimíř KUBEŠOVÁ Karolína BN 20,03 20,03 21,34
54.  Želčany JERMÁŘOVÁ Alžběta PJ 20,03 20,03 20,34
56.  Starý Kolín MARTÍNKOVÁ Hana KO 20,05 20,05 22,19
57.  Mistřín VARMUŽOVÁ Terezie HO 20,06 20,55 20,06
58.  Skuteč BRANDOVÁ Michaela CR 20,19 20,19 20,96
59.  Lužná ŘÍHOVÁ Tereza RA 20,21 20,42 20,21
60.  Mistřín PLATZKOVÁ Marie Anna HO 20,32 34,32 20,32
61.  Tísek JEDLIČKOVÁ Lucie NJ 20,33 20,33 22,90
62.  Dobřejovice FAKTOROVÁ Tereza PH 20,46 20,46 20,86
63.  Bozkov BUŠKOVÁ Karolína SM 20,47 20,47 20,80
64.  Frýdek PĚTROŠOVÁ Nikol FM 20,51 22,77 20,51
65.  Tuhaň DVOŘÁKOVÁ Lenka ME 20,66 21,56 20,66
66.  Oznice KOCIÁNOVÁ Klára VS 20,70 20,78 20,70
67.  Horní Měcholupy VACKOVÁ Lucie AB 20,72 25,39 20,72
68.  Skuteč JONÁŠOVÁ Tereza CR 20,74 29,86 20,74
69.  Kojetice KUČEROVÁ Hana TR 20,79 20,86 20,79
70.  Kšely MASAŘOVÁ Eliška KO 20,95 20,95 21,57
71.  Lužná NOVOTNÁ Barbora RA 21,01 21,01 21,80
72.  Solopisky KLUSÁČKOVÁ Šárka PZ 21,06 21,39 21,06
73.  Mistřín FRICOVÁ Kateřina HO 21,08 21,37 21,08
74.  Horní Měcholupy AULICKÁ Kateřina AB 21,13 21,43 21,13
75.  Skuteč JONÁŠOVÁ Andrea CR 21,15 NP 21,15
75.  Poniklá PRCHLÍKOVÁ Lenka SM 21,15 21,15 22,60
77.  Radošovice ŠKVOROVÁ Anna BN 21,21 28,29 21,21
78.  Starý Lískovec Sport CHARVÁTOVÁ Michaela BM 21,43 21,56 21,43
79.  Smržovka TŮMOVÁ Petra JN 21,48 23,72 21,48
80.  Chlumčany SVITÁKOVÁ Barbora PJ 21,63 21,65 21,63
81.  Štěpánov KUNHARTOVÁ Lucie OL 21,67 21,81 21,67
82.  Zhoř u Tábora MACKOVÁ Kateřina TA 21,69 24,38 21,69
83.  Úvaly KLÍMOVÁ Klára PH 21,74 21,74 22,25
84.  Černčice ALINČOVÁ Zuzana LN 21,77 21,77 NP
85.  Rychnov u Jablonce nad Nisou TALÁCKOVÁ Hana JN 21,81 21,81 28,43
85.  Česká Lípa PENČEVOVÁ Nina CL 21,81 21,81 22,05
87.  Frýdek KAČANDYOVÁ Kristýna FM 21,83 22,58 21,83
88.  Kšely BATELOVÁ Markéta KO 21,93 21,93 NP
89.  Kvasiny ŽELEZNOVOVÁ Jana RK 22,10 22,10 23,01
90.  Skuteč VYBÍRALOVÁ Lucie CR 22,11 22,11 25,36
91.  Lučany nad Nisou ZVĚŘINOVÁ Karolína JN 22,20 22,20 24,49
92.  Úněšov VÉBROVÁ Kateřina PS 22,22 22,22 28,33
93.  Vyšehořovice KRÁLOVÁ Jana PH 22,34 22,34 23,60
94.  Červený Hrádek ŠÍMOVÁ Tereza KO 22,41 25,05 22,41
95.  Lužná TYPOLTOVÁ Kateřina RA 22,47 22,47 23,27
96.  Kšely ŽATEČKOVÁ Lucie KO 22,56 22,56 24,13
97.  Kšely SOUKENÍKOVÁ Karolína KO 22,62 22,62 25,00
98.  Červený Hrádek VESELA Zuzana KO 22,63 22,91 22,63
99.  Starý Kolín CHUCHVALCOVÁ Aneta KO 22,67 22,67 24,74
100.  Kvasejovice HULANOVÁ Barbora BN 22,72 22,76 22,72
101.  Lučany nad Nisou LANGOVÁ Alžběta JN 22,78 23,03 22,78
102.  Nové Strašecí DUCHKOVÁ Jiřina RA 22,89 22,90 22,89
103.  Pěnčín MACOUNOVÁ Kateřina PV 22,96 22,96 27,05
104.  Vyšehořovice MASOPUSTOVÁ Kateřina PH 23,15 23,15 24,09
105.  Pěnčín HAVLOVÁ Kateřina PV 23,20 23,50 23,20
106.  Hovězí KOŇAŘÍKOVÁ Michaela VS 23,29 23,29 26,61
107.  Solopisky CVRKOVÁ Lucie PZ 23,31 24,62 23,31
108.  Čelákovice CHRAMOSTOVÁ Barbora PH 23,64 23,96 23,64
109.  Frýdštejn VAVČICHOVÁ Andrea JN 23,84 23,84 24,44
110.  Kšely VANÍČKOVÁ Zuzana KO 23,96 23,96 30,42
111.  Markvartovice HORČIČKOVÁ Karolína OP 23,99 23,99 NP
112.  Rychnov u Jablonce nad Nisou TALÁCKOVÁ Lenka JN 24,11 24,11 24,92
113.  Kšely SUSOVÁ Dominika KO 24,71 NP 24,71
114.  Stařeč MAŠTALÍŘOVÁ Sabina TR 25,59 25,59 NP
115.  Smržovka ŠVADLENOVÁ Kristýna JN 26,69 27,31 26,69
116.  Zličín CÍSAŘOVÁ Kateřina AB 29,72 29,72 33,94
117.  Pěnčín SALABOVÁ Michaela PV 33,81 NP 33,81

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/04/21 Jablonec nad Nisou, muži 100 m s překážkami
-
2012/04/21 Jablonec nad Nisou, ženy 100 m s překážkami
-
2012/04/21 Jablonec nad Nisou, štafety 4x100 m
-
2013/04/13 Jablonec nad Nisou, muži 100 m s překážkami
FSCR
2013/04/13 Jablonec nad Nisou, ženy 100 m s překážkami
-
2013/04/13 Jablonec nad Nisou, štafety 4x100 m
-
2013/04/14 Jablonec nad Nisou, HZS štafety, 100 m
-
2013/07/04 Jablonec, areál Střelnice, 1. den Mistrovství ČR hry Plamen
-
2013/07/04 Jablonec, PÚ CTIF, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/04 Jablonec, Štafeta CTIF 2014, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/05 Jablonec, areál Střelnice, 2. den Mistrovství ČR hry Plamen
-
2013/07/05 Jablonec, Štafeta 4 x 60 m, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/05 Jablonec, Štafeta dvojic, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/05 Jablonec, Požární útok, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/06 Jablonec, areál Střelnice, 2. den Mistrovství ČR dorostu
-
2014/03/29 Jablonec nad Nisou, Běh na 60m s překážkami
-
2014/04/05 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek
-
2014/04/06 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek PROFI
-
2015/03/29 Jablonec nad Nisou, Běh na 60m s překážkami
-
2015/04/11 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek
FSCR
2015/04/11 Jablonec nad Nisou, Běh 4x100 m překážek, hala
-
2015/04/12 Jablonec nad Nisou, Běh 4x100 m překážek, hala profi
FSCR
2015/04/12 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek
-
2016/03/19 Jablonec, Jablonecká Hala
-
2016/03/20 Jablonec, Halový pohár v běhu na 100 m překážek
-
2016/04/09 Jablonec nad Nisou, Jablonecká hala 2016 - Den 1.
FSCR
2016/04/10 Jablonec nad Nisou, Jablonecká hala 2016 - Den 2.
-
2017/03/11 Jablonec, Jablonecká Hala
FSCR
2017/03/12 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek
FSCR
2017/04/01 Jablonec, Jablonecká hala 2017
-
2017/04/02 Jablonec, III. Jablonecká hala dorostu 2017 v běhu na 100 m
-
2018/03/24 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek - 1. DEN
FSCR
2018/03/25 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek - 2. DEN
FSCR
2018/04/07 Jablonec, Jablonecká hala 2018
FSCR
2018/04/08 Jablonec, III. Jablonecká hala dorostu 2017 v běhu na 100 m
FSCR
2019/03/23 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek - 1. DEN
FSCR
2019/03/24 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek - 2. DEN
FSCR
2019/04/06 Jablonec, Jablonecká hala 2018
FSCR
2019/04/07 Jablonec, III. Jablonecká hala dorostu 2017 v běhu na 100 m
FSCR
Kdy Kde Liga


Komentáře