Rok:

Výsledky ročníku 2019 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.ČasNej.č.Okr. Ho
1
Ra
2

3

4
1. Radovesnice I 2 42.25 20,67KO
21,58
20,67
--
2. Klučov A 2 43.77 21,71KO
21,71
22,06
--
3. Horní Měcholupy 2 46.1 20,90AB
20,90
25,20
--
4. Klučov B 2 47.98 21,08KO
26,90
21,08
--
5. Ovčáry 2 52.16 24,49KO
27,67
24,49
--
6. Kostelec nad Černými Lesy 2 58.9 29,43KO
29,43
29,47
--
7. Kšely 2 66.53 28,79KO
28,79
37,74
--
8. Ratenice 1 20.69 20,69KO-
20,69
--
9. Bulánka 1 23.06 23,06KO
23,06
---
10. Horní Kruty 1 26.1 26,10KO
26,10
---
11. Dolní Břežany 1 26.57 26,57PZ
26,57
NP
--
12. Třebovle 1 27.36 27,36KO-
27,36
--

Poř.Tým a jménoCel.ČasNej.č.Okr. Ho
1
Ra
2

3

4
1. Klučov 2 46.48 23,09KO
23,09
23,39
--
2. Horní Měcholupy 2 47.54 21,61AB
25,93
21,61
--
3. Dolní Měcholupy 2 47.64 21,27AB
26,37
21,27
--
4. Kšely 2 48.13 23,69KO
24,44
23,69
--
5. Zásmuky 2 50.81 23,21KO
23,21
27,60
--
6. Kostelec nad Černými Lesy 2 52.8 25,87KO
26,93
25,87
--
7. Ovčáry 2 61.13 30,24KO
30,24
30,89
--
8. Třebovle 1 27.15 27,15KO
27,15
NP
--

Poř.Tým a jménoCel.ČasNej.č.Okr. Ho
1
Ra
2

3

4
1. Ratenice 2 33.98 14,84KO
19,14
14,84
--
2. Ovčáry 2 36.08 17,43KO
17,43
18,65
--
3. Zásmuky 2 46.48 21,03KO
21,03
25,45
--
4. Dobré Pole 2 50.28 24,26KO
26,02
24,26
--
5. Rostoklaty 2 55.64 25,13KO
30,51
25,13
--
6. Nové Jirny 2 105.71 32,41PH
73,30
32,41
--
7. Křížkový Újezdec 1 14.8 14,80PH
14,80
---
8. Klučov 1 17.82 17,82KO
17,82
NP
--
9. Kostelec nad Černými Lesy 1 19.47 19,47KO
19,47
---
10. Lány 1 21.33 21,33RA
21,33
---

Poř.Tým a jménoCel.ČasNej.č.Okr. Ho
1
Ra
2

3

4
1. Ratenice 2 35.26 16,84KO
18,42
16,84
--
2. Třebovle A 2 38.38 17,88KO
20,50
17,88
--
3. Ovčáry A 2 39.02 18,99KO
20,03
18,99
--
4. Ovčáry B 2 41.75 19,50KO
19,50
22,25
--
5. Dobré Pole 2 44.34 21,28KO
21,28
23,06
--
6. Nové Jirny A 2 50.86 24,62PH
24,62
26,24
--
7. Klučov A 2 51.68 21,33KO
30,35
21,33
--
8. Kšely 2 55.89 24,64KO
31,25
24,64
--
9. Klučov B 2 57.86 26,68KO
26,68
31,18
--
10. Lány 2 58.38 28,39RA
29,99
28,39
--
11. Kostelec nad Černými Lesy A 2 58.49 27,99KO
30,50
27,99
--
12. Rostoklaty A 2 71.24 32,40KO
38,84
32,40
--
13. Třebovle B 2 103.02 23,05KO
79,97
23,05
--
14. Zibohlavy A 1 17.35 17,35KO-
17,35
--
15. Ovčáry C 1 20.28 20,28KO-
20,28
--
16. Zibohlavy B 1 21.36 21,36KO-
21,36
--
17. Kostelec nad Černými Lesy B 1 24.14 24,14KO
24,14
---
18. Klučov C 1 45.53 45,53KO
45,53
NP
--

Poř.Tým a jménoCel.ČasNej.č.Okr. Ho
1
Ra
2

3

4
1. Ovčáry A 2 57.94 25,25KO
25,25
32,69
--
2. Třebovle 2 66.9 30,18KO
30,18
36,72
--
3. Kostelec nad Černými Lesy 2 142.97 62,00KO
80,97
62,00
--
4. Doubek B 1 46.5 46,50PH
46,50
---
5. Rostoklaty 1 47.06 47,06KO
47,06
NP
--
6. Doubek A 1 47.25 47,25PH
47,25
---

Poř.Tým a jménoCel.ČasNej.č.Okr. Ho
1
Ra
2

3

4
1.Kšely 2 49.39 22,04KO
27,35
22,04
--
2.Klučov 2 49.4 20,67KO
28,73
20,67
--
3.Horní Měcholupy 2 50.28 23,08AB
23,08
27,20
--
4.Lány 2 73.15 34,05RA
34,05
39,10
--
5.Nové Jirny 1 29.01 29,01PH-
29,01
--
6.Kostelec nad Černými Lesy 1 29.11 29,11KO
29,11
---


Celkem se účastnilo:  60 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: