Výsledky ročníku 2017 bodové ohodnocení
Poř. | Tým | Cel. | Čas | Nej.č. | Okr. | Ho 1 | Kš 2 | Bu 3 | Kř 4 | Ov 5 | Ho 6 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klučov | 5 | 93.96 | 18,01 | KO | 3 | ||||||
2. | Horní Měcholupy | 5 | 95.52 | 18,33 | AB | 2 | ||||||
3. | Radovesnice I | 5 | 95.79 | 18,83 | KO | 3 | ||||||
4. | Křížkový Újezdec | 5 | 97.85 | 18,98 | PH | 3 | ||||||
5. | Ratenice | 5 | 103.34 | 20,06 | KO | - | 3 | |||||
6. | Horní Kruty | 5 | 106.16 | 20,20 | KO | - | - | 4 | ||||
7. | Zásmuky | 5 | 107.42 | 21,07 | KO | 4 | ||||||
8. | Kostelec nad Černými Lesy | 5 | 131.53 | 25,13 | KO | 4 | ||||||
9. | Rožmitál pod Třemšínem | 5 | 157.46 | 28,77 | PB | - | - | - | - | 2 | ||
10. | Ovčáry | 5 | 159.28 | 25,31 | KO | - | - | - | 3 | |||
11. | Kšely | 1 | 25.23 | 25,23 | KO | - | - | - | - | - | 1 |
Poř. | Tým | Cel. | Čas | Nej.č. | Okr. | Ho 1 | Kš 2 | Bu 3 | Kř 4 | Ov 5 | Ho 6 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klučov | 5 | 109.97 | 20,52 | KO | - | - | 3 | ||||
2. | Rožmitál pod Třemšínem | 5 | 114.54 | 20,81 | PB | - | - | - | - | 2 | ||
3. | Zásmuky | 5 | 114.81 | 20,60 | KO | - | - | - | 3 | |||
4. | Křížkový Újezdec | 5 | 114.95 | 22,37 | PH | - | - | 2 | ||||
5. | Třebovle B | 5 | 115.52 | 21,99 | KO | - | - | 3 | ||||
6. | Ovčáry A | 5 | 120.78 | 23,12 | KO | - | - | 4 | ||||
7. | Kostelec nad Černými Lesy | 5 | 123.04 | 24,09 | KO | 4 | ||||||
8. | Třebovle A | 5 | 123.96 | 22,86 | KO | - | - | - | 2 | |||
9. | Ovčáry B | 5 | 127.81 | 23,60 | KO | - | - | 4 |
Poř. | Tým | Cel. | Čas | Nej.č. | Okr. | Ho 1 | Kš 2 | Bu 3 | Kř 4 | Ov 5 | Ho 6 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sloup | 5 | 76.17 | 14,30 | PZ | - | - | 2 | ||||
2. | Křížkový Újezdec | 5 | 78.45 | 14,88 | PH | - | 2 | |||||
3. | Klučov | 5 | 80.18 | 14,75 | KO | 3 | ||||||
4. | Třebovle | 5 | 81.16 | 14,27 | KO | - | 4 | |||||
5. | Kostelec nad Černými Lesy | 5 | 82.21 | 14,92 | KO | - | 4 | |||||
6. | Ovčáry | 5 | 89.73 | 17,17 | KO | - | 3 | |||||
7. | Kšely | 5 | 90.54 | 16,29 | KO | - | - | - | 3 | |||
8. | Tuchoraz | 5 | 93.14 | 17,77 | KO | - | - | 3 | ||||
9. | Zásmuky | 5 | 96.25 | 18,07 | KO | 3 | ||||||
10. | Nové Jirny | 5 | 105.31 | 18,83 | PH | - | 3 | |||||
11. | Ratenice | 4 | 75.63 | 16,86 | KO | - | - | - | - | 2 |
Poř. | Tým | Cel. | Čas | Nej.č. | Okr. | Ho 1 | Kš 2 | Bu 3 | Kř 4 | Ov 5 | Ho 6 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ovčáry A | 5 | 91.73 | 17,61 | KO | - | 3 | |||||
2. | Třebovle A | 5 | 94.9 | 17,87 | KO | - | 2 | |||||
3. | Sloup A | 5 | 96.7 | 18,50 | PZ | - | - | 3 | ||||
4. | Klučov A | 5 | 97.66 | 17,71 | KO | - | - | 3 | ||||
5. | Kostelec nad Černými Lesy A | 5 | 99.9 | 18,90 | KO | - | 2 | |||||
6. | Sloup B | 5 | 100.82 | 19,10 | PZ | - | - | 2 | ||||
7. | Ovčáry B | 5 | 109.42 | 17,10 | KO | - | - | 3 | ||||
8. | Rostoklaty | 5 | 111.57 | 19,37 | KO | - | - | 3 | ||||
9. | Ratenice | 5 | 113.19 | 20,13 | KO | - | - | 2 | ||||
10. | Tuchoraz | 5 | 126.39 | 21,43 | KO | - | - | - | 3 | |||
11. | Klučov B | 5 | 145.64 | 24,08 | KO | - | - | 2 | ||||
12. | Dobré Pole | 5 | 147.98 | 25,30 | KO | - | - | - | 3 | |||
13. | Kostelec nad Černými Lesy B | 5 | 161.69 | 24,95 | KO | - | 3 | |||||
14. | Klučov C | 5 | 204.95 | 38,74 | KO | - | - | - | 3 | |||
15. | Třebovle B | 4 | 89.55 | 19,95 | KO | - | - | - | - | 2 | ||
16. | Zásmuky | 2 | 49.1 | 21,40 | KO | - | - | - | - | - | 1 | |
17. | Kšely | 2 | 52.62 | 22,25 | KO | - | - | - | - | - | 1 |
Poř. | Tým | Cel. | Čas | Nej.č. | Okr. | Ho 1 | Kš 2 | Bu 3 | Kř 4 | Ov 5 | Ho 6 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ovčáry | 5 | 143.72 | 25,59 | KO | - | - | - | 3 | |||
2. | Rostoklaty | 5 | 176.68 | 27,00 | KO | - | - | 3 | ||||
3. | Rožmitál pod Třemšínem | 5 | 194.31 | 34,43 | PB | 2 | ||||||
4. | Třebovle | 3 | 133.62 | 35,06 | KO | - | - | - | - | - | 1 |
Poř. | Tým | Cel. | Čas | Nej.č. | Okr. | Ho 1 | Kš 2 | Bu 3 | Kř 4 | Ov 5 | Ho 6 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horní Měcholupy | 5 | 96.09 | 17,38 | AB | 4 | ||||||
2. | Třebovle | 5 | 100 | 18,30 | KO | - | 3 | |||||
3. | Klučov | 5 | 100.31 | 19,34 | KO | - | 3 | |||||
4. | Kostelec nad Černými Lesy | 5 | 104.64 | 20,19 | KO | 3 | ||||||
5. | Křížkový Újezdec | 5 | 128.15 | 23,59 | PH | - | 3 | |||||
6. | Kšely A | 5 | 129.21 | 20,87 | KO | - | - | - | - | 2 | ||
7. | Tuchoraz | 5 | 208.34 | 29,41 | KO | - | - | - | 3 | |||
8. | Kšely B | 1 | 24.07 | 24,07 | KO | - | - | - | - | - | 1 |
Celkem se účastnilo: 60 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: