Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Kdy: 22. 06. 2019 10:30
Kontakt:   Václav Pejsar - SDH Oprechtice Telefon:  +420 730 731 634
Začátek rezervace: 04. 04. 2019 20:00 Konec rezervace: 22. 06. 2019 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Oprechtice muži sportDOVáclav Pejsar
22Vranovice Peklo muži sportPBStanda Strnad
33Vidice Muži, sportDOTereza Voráčová
44Zahorčice KTJosef Kolář
55Hrabice PTTlumič
66Ledenice CBMatouš Janovský
77Chrást PSKristina Klenovská
88Bolkov PJVladimír Štýs
99Nová Ves ( Domažlice) muži sportDOVáclav Pejsar
1010Horní Metelsko DOPetr Zverka
1111Kostelec mužiTCjosef simek
1212Štrbice mužiTPVáclav Pejsar
1313Kostelec Kostelec BTCjosef simek
1414Zichov mužiDOVáclav Pejsar
1515Horšovský Týn muži sportDONikola Malíková
1616Touchovice LNKarel
1717Křištín KTJiří Freiberk
1818Nahý Újezdec TCVladimír
1920Pasečnice MužiDOPetr Příbek
2021Srbice DOJan Vávra

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Oprechtice ženy sportDOVáclav Pejsar
22Vranovice Peklo ženy sportPBStanda Strnad
33Vidice Ženy, sportDOTereza Voráčová
44Horšovský Týn ženy sportDONikola Malíková
55Honezovice Ženy PJVendula Oberajtrová
66Kostelec ženyTCVáclav Pejsar
77Zichov ženyDOVáclav Pejsar
88Březí Ženy DOTereza Bauerová
99Srbice DOJan Vávra
1010Domažlice DOMartin Gombár
1121Poděvousy DOAnděla Mašková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Oprechtice ps 12DOVáclav Pejsar
22Chrást ps 12PSVáclav Pejsar
33Hluboká "A" PS12DOMartin Gombár
44Hluboká "B" PS12DOMartin Gombár
55Kdyně MUŽI PS12DOVáclav Pejsar
66Zdenice PS 12PTOndřej Holub
77Hříchovice ps 12DOVáclav Pejsar
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
28. 06. Nové BrániceBO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. VacovPT
29. 06. Dolní VilémoviceTR
29. 06. VidiceDO
29. 06. Mikulovice, hřištěZN
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. Velké Kunětice (2B)JE
29. 06. KyniceHB
29. 06. Železnice, areál v PodůlšíJC
29. 06. DubenecTU
29. 06. PřáslaviceOL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NetínZR
29. 06. MysleticeJI
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Hřiště RadíčPB
29. 06. StaňkovJH
29. 06. MostyJH
29. 06. HlubočanyVY
29. 06. HaňoviceOL
29. 06. ParšovicePR
29. 06. OponešiceTR
29. 06. Mastník, areál Na BráněTR
29. 06. Bohumilice (rozstřel)PT
29. 06. Vřesovice, koupalištěPV
29. 06. DubenecTU
29. 06. VéskyUH
29. 06. Sportovní areálVS
29. 06. sportovní areál Střítež n. B.VS
29. 06. Pavlov (SU)SU
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. Kožichovice, hasičský areálTR
30. 06. BučíPS
30. 06. Výrovice, sportovní areálZN
30. 06. Hřiště RadíčPB
30. 06. OlešnáHB
30. 06. NepomukyUO
30. 06. NáramečTR
30. 06. NevcehleJI
30. 06. Výletiště Zahrázovo, SazoviceZL
05. 07. Jablůnka - hřištěVS
05. 07. KámenHB
05. 07. RoudniceHK
05. 07. ZDISLAVICE - Sokolská zahradaKM
05. 07. Lanžhot, fotbalové hřištěBV
05. 07. Leskovec nad Moravicí (2B)BR
05. 07. Horní MeziříčkoJH
05. 07. Stýskaly, hřištěPS
05. 07. Choryně Výletiště Pod HrázkouVS
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.