Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty města Holešova Kdy: 01. 06. 2019 11:00
Kontakt:   René Jašek Telefon:  775 517 615
Začátek rezervace: 19. 05. 2019 20:00 Konec rezervace: 31. 05. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Tučapy KMMishi
22Podhradní Lhota KMMishi
33Křenovice PRMishi
44Hrabůvka PRMishi
55Zahnašovice KMMishi
66Ludslavice KMMishi
77Mladcová ZLMishi
88Pravčice KMMishi
99Valšovice (Hranice VI) PRMishi
1010Mistřice UHMishi
1111Pravčice BKMMartin Masař
1212Radkova Lhota PRMishi
1313Karolín KMMishi
1414Roštění KMMishi
1515Mysločovice ZLMishi
1616Chropyně KMVladislav Sedlařík
1717Nová Dědina KMMishi
1818Dětkovice VYMichal Hrabánek
1919Pasohlávky BVJiří Bednář
2020Hoštice KMAntonín Novák
2121Babice VSPetr Korábečný
2222Brusné KMMartin Šťastný
2323Prchalov ANJJakub Šenk
2424Hlinsko PRPetr Beránek
2525Vítonice KMHonza Bělík
2626Prchalov BNJJakub Šenk
2727Lukov ZLLukáš Žák
2828Ratiboř VSLibor Vítek
2929Ludéřov OLLukáš Navrátil
3032Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
3135Špičky PRŠtěpán Šindler
3250Radíkov PRMishi

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Brusné KMMishi
22Milotice nad Bečvou PRMishi
33Pravčice BKMMishi
44Zahnašovice KMMishi
55Rymice KMMishi
66Karolín KMMishi
77Dětkovice VYMishi
88Pravčice AKMMishi
99Bojkovice UHLucie Bartošová
1010Hlinsko PRPetr Beránek
1111Radkova Lhota PRJan Klimecký
1212Loukov ŽenyKMmarta
1313Olšovec PRFilip Staněk
1415Loučka VSVeronika Sedlářová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 06. Hasičský areál SDH ChválkoviceOL
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
21. 06. Nové BrániceBO
21. 06. Vyletiště LešnáVS
21. 06. Vrchoslavice-hřiště náhr.termPV
22. 06. TřebovleKO
22. 06. Planá, stadionTC
22. 06. Stará Ves (2B)BR
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Tvrdonice, hasičské hřištěBV
22. 06. Planá, stadionTC
22. 06. ChvalkoviceOL
22. 06. Na návsi obce (asfalt).TR
22. 06. OpatovicePR
22. 06. ČernovírUO
22. 06. Strosedlský Hrádek, V PotocíchPB
22. 06. Novosedly nad NežárkouJH
22. 06. Litohoř koupalištěTR
22. 06. Hasičský areál JešovOL
22. 06. Kamenice nad LipouPE
22. 06. Martínkov,hřiště na VýhoněTR
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Vepříkov - nočníHB
22. 06. OpatovicePR
23. 06. KrasoniceJI
23. 06. TroubkyPR
23. 06. KněžiceTR
23. 06. Čeložnice - has.areálHO
23. 06. NěmeticeVS
23. 06. hřiště SK BohuslaviceOP
28. 06. Nové BrániceBO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. VacovPT
29. 06. Dolní VilémoviceTR
29. 06. VidiceDO
29. 06. Mikulovice, hřištěZN
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. Velké Kunětice (2B)JE
29. 06. KyniceHB
29. 06. Železnice, areál v PodůlšíJC
29. 06. DubenecTU
29. 06. PřáslaviceOL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NetínZR
29. 06. MysleticeJI
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Hřiště RadíčPB
29. 06. StaňkovJH
29. 06. MostyJH
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.