Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Jeřmanice Kdy: 01. 06. 2019 21:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 22. 05. 2019 20:00 Konec rezervace: 01. 06. 2019 00:01


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jeřmanice LIFNC
22Pěnčín JNJosef Císler
33Škodějov SMRoman Dolenský
44Jeřmanice BLIFNC
55Frýdštejn JNMartin Bušek
66Krásná Ves MBJan Macoun
77Dlouhý Most LIFNC
88Příchovice JNRoman Dolenský
99Těpeře JNAdam Vít
1010Krásná Ves BMBJan Macoun
1111Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
1212Velké Hamry JNMAD Matthew
1313Karlinky LIPetr Augusta
1415Záskalí LIhasici Bezaskovice
1517Hradčany LITomáš Marvan
1618Odolenovice JNJan Macháček
1719Bystřice JCJan Košťák

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
15Mělník BlataMEDominika Pecháčková
26Ďáblice ABTomáš Marvan
37Zlatá Olešnice JNJan Kupka
48Dalešice JNDavid Beránek
59Břehy MBAnna Jirčáková
610Raspenava LILuboš Roušal

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Škodějov SMRoman Dolenský
22Roztoky u Semil SMFNC
33Raspenava LIFNC
44Dalešice JNDavid Beránek
55Jeřmanice LIFNC
66Hradčany LITomáš Marvan
77Příchovice JNJan Kupka
88Dlouhý Most LIFNC
99Smržovka mužiJNMartin Briestenský
1010Smržovka ženyJNPetra Engelová
1111Ostroměř JCZdeněk Tejchman
1212Odolenovice JNJan Macháček
1313Těpeře JNAdam Vít
1414Bystřice JCJan Košťák
1515Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
1616Příšovice LIRoman Kolomazník
1717Záskalí LIhasici Bezaskovice
1818Dolní Sytová SMJiří Buchar
1920Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov BLISDH Pilínkov
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
28. 06. Nové BrániceBO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. VacovPT
29. 06. Dolní VilémoviceTR
29. 06. VidiceDO
29. 06. Mikulovice, hřištěZN
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. Velké Kunětice (2B)JE
29. 06. KyniceHB
29. 06. Železnice, areál v PodůlšíJC
29. 06. DubenecTU
29. 06. PřáslaviceOL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NetínZR
29. 06. MysleticeJI
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Hřiště RadíčPB
29. 06. StaňkovJH
29. 06. MostyJH
29. 06. HlubočanyVY
29. 06. HaňoviceOL
29. 06. ParšovicePR
29. 06. OponešiceTR
29. 06. Mastník, areál Na BráněTR
29. 06. Bohumilice (rozstřel)PT
29. 06. Vřesovice, koupalištěPV
29. 06. DubenecTU
29. 06. VéskyUH
29. 06. Sportovní areálVS
29. 06. sportovní areál Střítež n. B.VS
29. 06. Pavlov (SU)SU
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. Kožichovice, hasičský areálTR
30. 06. BučíPS
30. 06. Výrovice, sportovní areálZN
30. 06. Hřiště RadíčPB
30. 06. OlešnáHB
30. 06. NepomukyUO
30. 06. NáramečTR
30. 06. NevcehleJI
30. 06. Výletiště Zahrázovo, SazoviceZL
05. 07. Jablůnka - hřištěVS
05. 07. KámenHB
05. 07. RoudniceHK
05. 07. ZDISLAVICE - Sokolská zahradaKM
05. 07. Lanžhot, fotbalové hřištěBV
05. 07. Leskovec nad Moravicí (2B)BR
05. 07. Horní MeziříčkoJH
05. 07. Stýskaly, hřištěPS
05. 07. Choryně Výletiště Pod HrázkouVS
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.