Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B Kdy: 02. 06. 2019 14:00
Kontakt:   Petr Vitásek Telefon:  608855598
Začátek rezervace: 17. 05. 2019 20:00 Konec rezervace: 02. 06. 2019 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bolatice OPLenka
22Chlebičov OPJiří Bena
34Starý Jičín JeseníkNJMichal Straka
45Svoboda OPJakub Polomský
56Komárov OPJosef Kubesa
67Odry Tosodry fireteamNJzdenek bortl
78Jamnice OPDominik
89Neplachovice OPKlára Konečná
910Starý Jičín NJMichal Straka
1011Hněvošice OPPetr Vitásek
1112Milostovice OPJaromír Volný
1213Služovice OPDušan Baránek
1314Zátor BRMartin Suhaj
1415Neplachovice OPKlára Konečná
1516Široká Niva BRLucie Čapková
1617Sádek OPDušan Gregořica
1718Vlaštovičky OPPetr Vitásek
1820Hrabůvka PRHonza
1923Kozmice OPTomáš Vallo

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Milostovice OPVeronika
22Velké Hoštice OPKateřina Večerková
33Malé Hoštice OPKlára Konečná
44Svoboda OPJakub Polomský
55Služovice OPMonika Neminářová
66Bolatice OPLenka
77Neplachovice OPHonza Malý
88Široká Niva BRLucie Čapková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
21. 06. Nové BrániceBO
21. 06. Vyletiště LešnáVS
21. 06. Vrchoslavice-hřiště náhr.termPV
22. 06. TřebovleKO
22. 06. Planá, stadionTC
22. 06. Stará Ves (2B)BR
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Tvrdonice, hasičské hřištěBV
22. 06. Planá, stadionTC
22. 06. ChvalkoviceOL
22. 06. Na návsi obce (asfalt).TR
22. 06. OpatovicePR
22. 06. ČernovírUO
22. 06. Strosedlský Hrádek, V PotocíchPB
22. 06. Novosedly nad NežárkouJH
22. 06. Litohoř koupalištěTR
22. 06. Hasičský areál JešovOL
22. 06. Kamenice nad LipouPE
22. 06. Martínkov,hřiště na VýhoněTR
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Vepříkov - nočníHB
22. 06. OpatovicePR
23. 06. KrasoniceJI
23. 06. TroubkyPR
23. 06. KněžiceTR
23. 06. Čeložnice - has.areálHO
23. 06. NěmeticeVS
23. 06. hřiště SK BohuslaviceOP
28. 06. Nové BrániceBO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. VacovPT
29. 06. Dolní VilémoviceTR
29. 06. VidiceDO
29. 06. Mikulovice, hřištěZN
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. Velké Kunětice (2B)JE
29. 06. KyniceHB
29. 06. Železnice, areál v PodůlšíJC
29. 06. DubenecTU
29. 06. PřáslaviceOL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NetínZR
29. 06. MysleticeJI
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Hřiště RadíčPB
29. 06. StaňkovJH
29. 06. MostyJH
29. 06. HlubočanyVY
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.