Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
| 1. | Pravčice | Kroměříž | 16,87 | 16,87 | 16,48 | |
| 2. | Radkova Lhota | Přerov | 17,53 | 17,36 | 17,53 | |
| 3. | Mladcová | Zlín | 17,58 | 17,16 | 17,58 | |
| 4. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,72 | 17,57 | 17,72 | |
| 5. | Ludslavice | Kroměříž | 17,75 | 17,72 | 17,75 |
|
| 6. | Špičky | Přerov | 17,94 | 16,94 | 17,94 |
|
| 7. | Tučapy | Kroměříž | 17,97 | 17,97 | 17,48 |
|
| 8. | Luboměř | Nový Jičín | 18,04 | 18,04 | 17,01 | |
| 9. | Litenčice | Kroměříž | 18,28 | 17,89 | 18,28 | |
| 10. | Nová Dědina A | Kroměříž | 18,32 | 17,98 | 18,32 | |
| 11. | Nětčice | Kroměříž | 18,41 | 18,29 | 18,41 | |
12. | Sobíšky | Přerov | 18,58 | 18,14 | 18,58 |
|
| 13. | Šarovy | Zlín | 18,64 | 18,64 | 18,45 |
|
| 14. | Roštění | Kroměříž | 19,67 | 18,30 | 19,67 |
|
| 15. | Podhradní Lhota | Kroměříž | 20,26 | 17,96 | 20,26 | |
| 16. | Křenovice | Přerov | 20,29 | 20,29 | 18,53 |
|
| 17. | Nová Dědina B | Kroměříž | 20,70 | 19,67 | 20,70 | |
| 18. | Sulimov | Kroměříž | 27,50 | 27,50 | 18,85 |
|
| 19. | Mistřice | Uherské Hradiště | NP | NP | NP | |
| 19. | Rymice | Kroměříž | NP | NP | NP | |
| 19. | Karolín | Kroměříž | NP | NP | NP | |
| 19. | Mysločovice | Zlín | NP | NP | NP |
|
| 19. | Vítonice | Kroměříž | NP | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
| 1. | Radíkov | Přerov | 16,40 | 16,40 | 16,17 | |
| 2. | Nětčice | Kroměříž | 17,68 | 17,09 | 17,68 | |
| 3. | Zahnašovice | Kroměříž | 18,58 | 17,75 | 18,58 |
|
| 4. | Bílany | Kroměříž | 18,70 | 17,75 | 18,70 |
|
| 5. | Rychlov | Kroměříž | 19,23 | 19,23 | 19,06 | |
6. | Racková | Zlín | 19,36 | 19,36 | 19,34 | |
| 7. | Hlinsko | Přerov | 20,46 | 20,46 | 18,55 | |
| 8. | Pravčice | Kroměříž | 22,71 | 20,52 | 22,71 | |
| 9. | Machová | Zlín | 24,70 | 23,28 | 24,70 |
|
| 10. | Rymice | Kroměříž | 28,56 | 17,44 | 28,56 | |
| 11. | Tučapy | Kroměříž | NP | NP | NP |
|
| 11. | Vrbka | Kroměříž | NP | NP | NP |
|
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas |
Odkaz na zdroj |
Přidal | Akce |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 17,75 | https://youtu.be/uT5uFT8Gy5M |
Martin Ondra | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 17,94 | https://youtu.be/id05qkqojvE |
Martin Ondra | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 17,97 | https://youtu.be/IFniAPe_rGY |
René Jašek | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 18,58 | https://youtu.be/0wUb-ya7kKo |
Martin Ondra | |
Podhostýnská hasičská lig - Ženy | 18,58 | https://youtu.be/Pz7yaB6lSqc |
Martin Ondra | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 18,64 | https://youtu.be/kWwkTXGdJbw |
Martin Ondra | |
Podhostýnská hasičská lig - Ženy | 18,70 | https://youtu.be/GKAIr1pZvUY |
Martin Ondra | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 19,67 | https://youtu.be/Bz6Ox3rv-2U |
Tomáš Hráček | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 20,29 | https://youtu.be/eTaCk-1r67A |
Martin Ondra | |
Podhostýnská hasičská lig - Ženy | 24,70 | https://youtu.be/1dXORbzvUnY |
Kateřina Husková | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 27,50 | https://youtu.be/LIc-YAAyDaQ |
Martin Ondra | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | NP | https://youtu.be/KI3CXuc43lo |
Martin Ondra | |
Podhostýnská hasičská lig - Ženy | NP | https://youtu.be/1zLlEgYqW8k |
Martin Ondra | |
Podhostýnská hasičská lig - Ženy | NP | https://youtu.be/FRl38eCCo6U |
Martin Ondra | |
| Tým | Čas rozběhu |
Odkaz na zdroj |
Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy
|
Kde
|
Liga
|
| 2026/07/05 |
Karolín, O pohár obce Karolín |
EXČR |
| 2026/07/05 |
Karolín, O pohár obce Karolín |
PHL |
| 2025/09/13 |
Karolín, Soutěž MH v požárním útoku |
FSEU |
| 2025/06/07 |
Karolín, O pohár obce Karolín |
PHL |
| 2024/06/09 |
Karolín, O pohár obce Karolín |
FSEU |
| 2024/06/08 |
Karolín, O pohár obce Karolín |
PHL |
| 2023/06/10 |
Karolín, O pohár obce Karolín |
PHL |
| 2022/09/17 |
Karolín, O pohár obce Karolín |
PHL |
| 2021/09/11 |
Karolín, O pohár obce Karolín |
PHL |
| 2020/09/19 |
Karolín - ZRUŠENO !!!, O pohár obce Karolín |
PHL |
| 2019/08/24 |
Karolín, O pohár obce Karolín |
PHL |
| 2018/09/01 |
Karolín, O pohár obce Karolín |
PHL |
| 2017/07/30 |
Karolín, O pohár obce Karolín |
PHL |
| 2017/07/30 |
Karolín, O pohár obce Karolín - Extraliga ČR v PÚ |
EXČR |
| 2016/08/27 |
Sportovní areál KAROLÍN, Noční soutěž v požárním útoku na 2B |
FSEU |
| 2016/08/06 |
Karolín, O pohár obce Karolín |
PHL |
| 2016/08/06 |
Karolín, O pohár obce Karolín |
EXČR |
| 2015/08/29 |
Sportovní areál Karolín, Noční soutěž v požárním útoku na 2B |
FSEU |
| 2015/07/18 |
Karolín, O pohár obce Karolín |
PHL |
| 2015/07/18 |
Karolín, O pohár obce Karolín |
EXČR |
| 2014/08/30 |
Karolín, Noční soutěž v požárním útoku na 2B |
FSEU |
| 2014/05/31 |
Karolín, O pohár obce Karolín |
PHL |
| 2013/08/31 |
Karolín, Noční soutěž v požárním útoku na 2B |
FSEU |
| 2013/06/01 |
Karolín, O pohár obce Karolín |
PHL |
| 2013/05/11 |
Karolín, Karolín Camp 2013 |
FSEU |
| 2012/09/01 |
Karolín, Noční soutěž v požárním útoku na 2B |
FSEU |
| 2012/06/02 |
Karolín, O pohár obce Karolín |
PHL |
| 2011/06/04 |
Karolín, O pohár obce Karolín |
PHL |
| 2010/06/05 |
Karolín, KM, O pohár obce Karolín |
PHL |
| 2009/06/06 |
Karolín, KM, O pohár obce Karolín |
PHL |
| 2008/06/07 |
Karolín, KM, O pohár obce Karolín |
PHL |
| 2007/06/09 |
Karolín, KM, O pohár obce Karolín |
PHL |
| Kdy
|
Kde
|
Liga
|