Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 01. 10. 2019 2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl, XXI. ročník soutěže SY -
2 19. 09. 2019 2019/10/27 Zdislavice - náves, PÚ 1+4, člun, překážky, sání z požární nádrže KM -
3 01. 10. 2019 2019/11/10 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka PM -
4 01. 11. 2019 2019/11/16 Pohořelice, O sametový pohár ZL -
5 07. 10. 2019 2019/11/23 Celkové vyhlášení FNC 2019, Celkové vyhlášení FNC 2019 JN FNC
6 20. 10. 2019 2019/11/24 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku JH -
7 30. 07. 2019 2019/12/13 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim BO -
8 16. 10. 2019 2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp DO -
9 16. 10. 2019 2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního DO -
10 10. 05. 2020 2020/05/22 Lukov, O putovní pohár starosty obce Lukov ZL PHL
11 17. 05. 2020 2020/05/29 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice KM PHL
12 24. 05. 2020 2020/06/05 Babice, O pohár SDH Babice VS PHL
13 31. 05. 2020 2020/06/12 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
14 07. 06. 2020 2020/06/19 Křenovice, 22. ročník O putovní pohár obce Křenovice PR PHL
15 14. 06. 2020 2020/06/26 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM PHL
16 19. 07. 2020 2020/07/31 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
17 19. 07. 2020 2020/07/31 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM PHL
18 26. 07. 2020 2020/08/07 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
19 09. 08. 2020 2020/08/21 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
20 09. 08. 2020 2020/08/21 Vítonice, O pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
21 16. 08. 2020 2020/08/28 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
22 05. 09. 2020 2020/09/05 Únětice, O pohár SDH Únětice PJ ZČHL
23 06. 09. 2020 2020/09/06 Únětice, O pohár SDH Únětice PJ ZČHL
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Český Rudolecnerozlišeno Milenovice882019-10-21 23:38:41
2Celkové vyhlášení FNC 2019nerozlišeno Dolní Sytová72019-10-21 20:34:32
3Český Rudolecnerozlišeno Hamr872019-10-21 20:05:00
4Český Rudolecnerozlišeno Nový Rychnov862019-10-21 19:15:47
5Český Rudolecnerozlišeno Zhoř u Tábora852019-10-21 19:06:33
6Český Rudolecnerozlišeno Heraltice842019-10-21 16:32:35
7Český Rudolecnerozlišeno Krotějov832019-10-21 14:08:25
8Český Rudolecnerozlišeno Tučapy822019-10-21 14:05:36
9Český Rudolecnerozlišeno Choustník812019-10-21 12:32:16
10Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Litenčice252019-10-21 11:45:50
11Český Rudolecnerozlišeno Skrýchov u Malšic802019-10-21 10:58:43
12Český Rudolecnerozlišeno Křenovice792019-10-21 07:40:12
13Český Rudolecnerozlišeno Slavonice782019-10-21 06:53:19
14Český Rudolecnerozlišeno Zahorčice772019-10-21 06:39:53
15Český Rudolecnerozlišeno Lesná762019-10-20 22:46:20
16Český Rudolecnerozlišeno Polště752019-10-20 20:49:19
17Český Rudolecnerozlišeno Police742019-10-20 20:37:05
18Český Rudolecnerozlišeno Mysletice732019-10-20 18:59:23
19Český Rudolecnerozlišeno Bransouze722019-10-20 18:56:16
20Celkové vyhlášení FNC 2019nerozlišeno Raspenava62019-10-20 18:53:43
21Český Rudolecnerozlišeno Rácovice712019-10-20 18:48:20
22Český Rudolecnerozlišeno Střížov702019-10-20 18:47:23
23Český Rudolecnerozlišeno Střížovice692019-10-20 18:43:16
24Český Rudolecnerozlišeno Žirovnice682019-10-20 18:42:36
25Český Rudolecnerozlišeno Slapy672019-10-20 18:41:27
26Český Rudolecnerozlišeno Petrovice652019-10-20 18:40:28
27Český Rudolecnerozlišeno Střížovice642019-10-20 18:37:44
28Český Rudolecnerozlišeno Libkova Voda632019-10-20 18:23:57
29Český Rudolecnerozlišeno Ledenice562019-10-20 18:23:36
30Český Rudolecnerozlišeno Mochtín252019-10-20 18:16:03
31Český Rudolecnerozlišeno Strachoňovice592019-10-20 18:08:07
32Český Rudolecnerozlišeno Drunče572019-10-20 18:06:58
33Český Rudolecnerozlišeno Počátky622019-10-20 18:06:46
34Český Rudolecnerozlišeno Horosedly612019-10-20 18:06:06
35Český Rudolecnerozlišeno Černovír602019-10-20 18:05:58
36Český Rudolecnerozlišeno Kostníky462019-10-20 18:05:53
37Český Rudolecnerozlišeno Přívrat582019-10-20 18:05:32
38Český Rudolecnerozlišeno Lanšperk532019-10-20 18:04:50
39Český Rudolecnerozlišeno Štítary662019-10-20 18:04:49
40Český Rudolecnerozlišeno Heřmaneč182019-10-20 18:04:44
41Český Rudolecnerozlišeno Rynárec522019-10-20 18:04:24
42Český Rudolecnerozlišeno Dolní Cerekev452019-10-20 18:03:14
43Český Rudolecnerozlišeno Slavošovice552019-10-20 18:02:18
44Český Rudolecnerozlišeno Štítary542019-10-20 18:01:45
45Český Rudolecnerozlišeno Kaliště512019-10-20 18:01:21
46Český Rudolecnerozlišeno Strmilov342019-10-20 18:01:14
47Český Rudolecnerozlišeno Třebelovice472019-10-20 18:01:01
48Český Rudolecnerozlišeno Nevcehle492019-10-20 18:00:54
49Český Rudolecnerozlišeno Ústrašice362019-10-20 18:00:53
50Český Rudolecnerozlišeno Lásenice482019-10-20 18:00:52
51Český Rudolecnerozlišeno Kaliště322019-10-20 18:00:44
52Český Rudolecnerozlišeno Benešova Hora412019-10-20 18:00:38
53Český Rudolecnerozlišeno Horní Meziříčko432019-10-20 18:00:38
54Český Rudolecnerozlišeno Radonín442019-10-20 18:00:38
55Český Rudolecnerozlišeno Lesná402019-10-20 18:00:35
56Český Rudolecnerozlišeno Lásenice372019-10-20 18:00:34
57Český Rudolecnerozlišeno Zdešov352019-10-20 18:00:33
58Český Rudolecnerozlišeno Chlum u Třeboně332019-10-20 18:00:28
59Český Rudolecnerozlišeno Litovany392019-10-20 18:00:25
60Český Rudolecnerozlišeno Markvarec292019-10-20 18:00:22
61Český Rudolecnerozlišeno Peč302019-10-20 18:00:22
62Český Rudolecnerozlišeno Rybova Lhota32019-10-20 18:00:21
63Český Rudolecnerozlišeno Věž282019-10-20 18:00:21
64Český Rudolecnerozlišeno Grešlové Mýto12019-10-20 18:00:20
65Český Rudolecnerozlišeno Budeč272019-10-20 18:00:19
66Český Rudolecnerozlišeno Horní Meziříčko312019-10-20 18:00:18
67Český Rudolecnerozlišeno Dolní Žďár22019-10-20 18:00:16
68Český Rudolecnerozlišeno Kostníky92019-10-20 18:00:15
69Český Rudolecnerozlišeno Studená162019-10-20 18:00:15
70Český Rudolecnerozlišeno Zdislavice112019-10-20 18:00:15
71Český Rudolecnerozlišeno Panské Dubenky242019-10-20 18:00:13
72Český Rudolecnerozlišeno Panské Dubenky232019-10-20 18:00:12
73Český Rudolecnerozlišeno Horní Pole42019-10-20 18:00:08
74Český Rudolecnerozlišeno Horní Meziříčko212019-10-20 18:00:07
75Český Rudolecnerozlišeno Chotýčany192019-10-20 17:59:47
76Český Rudolecnerozlišeno Černín142019-10-20 17:59:04
77Český Rudolecnerozlišeno Jakubov u Moravských Budějovic152019-10-20 17:06:44
78Český Rudolecnerozlišeno Štítary222019-10-20 08:43:33
79Český Rudolecnerozlišeno Želetava502019-10-20 08:27:29
80Areál firmy Flídr Široký DůlMuži Chrást982019-10-19 21:27:29
81Areál PlazaMuži Zahorčice12019-10-19 17:20:05
82Český Rudolecnerozlišeno Dolní Němčice132019-10-19 15:36:42
83Český Rudolecnerozlišeno Kamenice nad Lipou72019-10-19 15:33:18
84Český Rudolecnerozlišeno Dešná262019-10-19 15:32:31
85Český Rudolecnerozlišeno Český Rudolec102019-10-19 15:32:12
86Český Rudolecnerozlišeno Chotěmice172019-10-19 15:31:45
87Český Rudolecnerozlišeno Čechtín122019-10-19 15:31:13
88Český Rudolecnerozlišeno Čikov422019-10-19 15:30:00
89Český Rudolecnerozlišeno Mladoňovice382019-10-19 15:29:25
90Český Rudolecnerozlišeno Slavošovice52019-10-19 15:28:24
91Český Rudolecnerozlišeno Nová Včelnice202019-10-19 15:27:32
92Český Rudolecnerozlišeno Budišov82019-10-19 15:26:37
93Český Rudolecnerozlišeno Bačice62019-10-19 15:25:38
94Areál PlazaŽeny Tlučná82019-10-18 13:57:19
95Areál PlazaMuži Tlučná152019-10-18 13:56:56
96Areál PlazaŽeny *72019-10-18 13:38:06
97Areál PlazaMuži *142019-10-18 13:37:44
98Celkové vyhlášení FNC 2019nerozlišeno Těpeře42019-10-17 22:18:10
99Areál PlazaMuži Mokrouše132019-10-17 19:28:39
100Véskynerozlišeno Přílepy332019-10-17 15:54:23
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání