Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 10. 09. 2021 2021/09/17 Dolní Bečva, 4. ROČNÍK SOUTĚŽE O POHÁR STAROSTKY SBORU VS -
2 14. 08. 2021 2021/09/17 Sport. areál městysu Chotětov, Podzimní pohár SDH Chotětov MB -
3 28. 08. 2021 2021/09/18 Rokytnice nad Rokytnou, Okresní liga MH TR -
4 04. 09. 2021 2021/09/18 Kladruby, fotbalové hřiště, Kladrubská studna - MH TC TCL
5 25. 08. 2021 2021/09/18 Světlá Hora, XXIV.ročník O pohár starostky obce, soutěž 2B BR -
6 04. 09. 2021 2021/09/18 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR TRL
7 04. 09. 2021 2021/09/18 Srch, Srch _ PA HBHL
8 04. 09. 2021 2021/09/17 Jezeřany-Maršovice ZNL, hřiště, O pohár obce J-M, M+Ž+Dor 4.kolo ZNL ZN ZNL
9 05. 09. 2021 2021/09/17 Čeperka, VČHL Čeperka PA VČHL
10 04. 09. 2021 2021/09/18 Hradec, Memoriál V.Kašpárka PJ OPH
11 12. 09. 2021 2021/09/18 BIO-HE Dolany, BIO-HE Dolany OL HE
12 13. 09. 2021 2021/09/17 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
13 04. 09. 2021 2021/09/18 Horní Hradiště, O pohár starosty SDH PS ZČHL
14 03. 09. 2021 2021/09/18 Areál za DPS, 30.ročník muži 2B , ženy 2B dle pravidel HLP JE -
15 06. 09. 2021 2021/09/18 Čikov, O putovní pohár SDH Čikov TR ŽL
16 04. 09. 2021 2021/09/18 Kozmice - hřiště TJ Sokol, VI. kolo Op.Ligy - "Memoriál Tomáše Valla" OP -
17 04. 09. 2021 2021/09/17 RADHOSTICE, O POHÁR STAROSTY OBCE RADHOSTICE PT PBHL
18 12. 09. 2021 2021/09/18 Želeč, Želečská osmnáctka, soutěž na 2B PV -
19 13. 09. 2021 2021/09/18 Velké Hamry, PKL Velké Hamry JN PKL
20 10. 09. 2021 2021/09/17 Radslavice, Noční soutěž SDH Radslavice VY -
21 12. 09. 2021 2021/09/18 Třeština (SU), ONL - Poslední výstřik, noční soutěž 2B SU ONL
22 31. 08. 2021 2021/09/18 Zdislavice, sokolská zahrada, Noční soutěž mladých hasičů KM -
23 21. 08. 2021 2021/09/18 Litenčice - hřiště, Memorial Pavlů Měrkových KM -
24 04. 09. 2021 2021/09/19 Lanšperk, pod hradem Lanšperk UO VCU
25 04. 09. 2021 2021/09/17 Jezeřany-Maršovice, hřiště, Soutěž mladých hasičů ZN -
26 13. 09. 2021 2021/09/17 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
27 06. 09. 2021 2021/09/19 Jasenice, O putovní pohár SDH Jasenice TR ŽL
28 06. 09. 2021 2021/09/18 Žernovník, O pohár SDH Žernovník BK VCBL
29 03. 09. 2021 2021/09/18 Veselá hřiště, O pohár starosty obce Veselá ZL -
30 02. 09. 2021 2021/09/19 Knínice, XI. Ročník o putovní pohár SDH Knínice JI -
31 12. 09. 2021 2021/09/19 Soběsuky, O pohár starosty PV VCPV
32 11. 09. 2021 2021/09/25 Chodová Planá, pivovar, Memoriál V.Zimáka TC TCL
33 11. 09. 2021 2021/09/25 Česká Bělá, Česká Bělá HB HBHL
34 20. 09. 2021 2021/09/24 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
35 09. 01. 2021 2021/09/24 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2021 DO -
36 13. 09. 2021 2021/09/24 Bořitov, O pohár SDH Bořitov BK VCBL
37 01. 09. 2021 2021/09/24 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana TR -
38 06. 09. 2021 2021/09/25 Markvarec, O pohár starosty obce _ pohárová soutěž mimo PLPÚ JH PLPU
39 11. 09. 2021 2021/09/25 Chodová Planá, pivovar, Memoriál V.Zimáka TC TCL
40 17. 09. 2021 2021/09/24 Topolany, O pohár starosty obce Topolany VY VCOV
41 16. 08. 2021 2021/09/25 Poděvousy Fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního DO -
42 20. 09. 2021 2021/09/25 SDH Ploukonice, Noční soutěž Ploukonice SM -
43 14. 09. 2021 2021/09/24 Hříště, Noční soutěž v požárním útoku OL -
44 01. 09. 2021 2021/09/24 Police - zámecký areál, Noční soutěž - 10. MEMORIÁL Jana Slámy TR -
45 20. 09. 2021 2021/09/24 Radimovice, Sychrovský pohár LI JL
46 20. 09. 2021 2021/09/26 Ploukonice, O posvícenskou husu 2021 SM PKL
47 29. 07. 2021 2021/09/25 !!!PŘELOŽENO!!! Suchonice, O pohár starostky obce Suchonice, 2B OL -
48 13. 09. 2021 2021/10/02 Nová Ves - Hřiště nad Vsí, O pohár starosty SDH DO -
49 06. 09. 2021 2021/10/09 Zdislavice náves, PÚ+překážky+člun KM -
50 01. 10. 2021 2021/10/01 PODHRADNI LHOTA, Memoriál Davida Žejdlika KM -
51 15. 09. 2021 2021/10/09 Kostelany hřiště, Noční útok Kostelany KM -
52 08. 10. 2021 2021/10/16 Vésky, Noční hasičská soutěž O putovní pohár Favexu UH -
53 01. 11. 2021 2021/11/11 Sametový pohár- Pohořelice, Sametový pohár ZL -
54 20. 08. 2020 2021/02/12 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM BO -
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Třeština (SU)nerozlišeno Kosov572021-09-17 17:36:53
2BořitovŽeny Senetářov72021-09-17 17:05:15
3ŽernovníkMuži Petrovice142021-09-17 17:03:07
4RADHOSTICEMuži Benešova Hora42021-09-17 16:31:35
5Jezeřany-Maršovice ZNL, hřištěSmíšený dorostŠumná72021-09-17 16:21:33
6BIO-HE DolanyŽeny Vojnice172021-09-17 16:20:51
7SoběsukyŽeny Seloutky152021-09-17 15:52:14
8SoběsukyMuži Seloutky172021-09-17 15:51:52
9MarkvarecŽeny Zdešov22021-09-17 15:50:03
10BIO-HE DolanyŽeny Droždín162021-09-17 15:41:06
11ČeperkaŽeny Bohuslavice82021-09-17 14:59:02
12Třeština (SU)nerozlišeno Hrabišín322021-09-17 14:51:14
13Třeština (SU)nerozlišeno Hrabišín412021-09-17 14:50:05
14Radslavicenerozlišeno Dražovice142021-09-17 14:40:48
15Jezeřany-Maršovice ZNL, hřištěMuži Ratíškovice172021-09-17 14:30:45
16Malá SkálaMuži Jílové u Držkova72021-09-17 14:24:15
17Jezeřany-Maršovice ZNL, hřištěSmíšený dorostKobylí52021-09-17 13:34:16
18Jezeřany-Maršovice ZNL, hřištěŽeny Kobylí102021-09-17 13:33:55
19Litenčice - hřištěnerozlišeno Velká (Hranice III)92021-09-17 13:03:33
20RADHOSTICEMuži Šipoun82021-09-17 12:31:40
21JaseniceŽeny Lavičky62021-09-17 12:24:17
22ČikovŽeny Lavičky62021-09-17 12:23:02
23Třeština (SU)nerozlišeno Myslechovice742021-09-17 12:06:10
24Hasičský areál Častohosticenerozlišeno Šebkovice32021-09-17 11:46:07
25BořitovŽeny Dětkovice162021-09-17 11:32:05
26BořitovMuži Dětkovice22021-09-17 11:31:29
27Dolní Bečvanerozlišeno Střítež nad Ludinou92021-09-17 11:28:35
28BIO-HE DolanyŽeny Dětkovice102021-09-17 11:27:45
29Jezeřany-Maršovice, hřištěStarší žáci Tasovice112021-09-17 11:06:06
30Jezeřany-Maršovice, hřištěMladší žáci Tasovice132021-09-17 11:05:39
31Jezeřany-Maršovice, hřištěMladší žáci Tasovice12021-09-17 11:04:59
32Jezeřany-Maršovice ZNL, hřištěSmíšený dorostTasovice42021-09-17 10:58:24
33Hradecnerozlišeno Radíč132021-09-17 10:26:04
34TopolanyŽeny Topolany12021-09-17 08:48:18
35TopolanyMuži Topolany82021-09-17 08:48:05
36TopolanyMuži Topolany12021-09-17 08:47:52
37Třeština (SU)nerozlišeno Kosov342021-09-17 08:46:22
38Třeština (SU)nerozlišeno Bezděčí u Trnávky212021-09-17 08:44:37
39Radslavicenerozlišeno Křenovice132021-09-17 08:37:10
40SoběsukyŽeny Cholina32021-09-17 08:26:46
41Radslavicenerozlišeno Kučerov212021-09-17 08:15:41
42Lanšperknerozlišeno Česká Rybná102021-09-17 07:40:30
43Rokytnice nad Rokytnounerozlišeno Přibyslavice442021-09-17 07:01:59
44BudíkoviceMuži Petrovice62021-09-16 22:41:36
45RadimoviceŽeny Ploukonice122021-09-16 22:33:23
46RadimoviceŽeny Olešnice112021-09-16 22:32:26
47RadimoviceŽeny Košťálov102021-09-16 22:31:57
48RadimoviceMuži Košťálov212021-09-16 22:31:20
49RadimoviceMuži Olešnice172021-09-16 22:30:54
50RadimoviceMuži Tatobity112021-09-16 22:30:09
51RadimoviceMuži Benešov u Semil102021-09-16 22:29:33
52RadimoviceŽeny Bratříkov62021-09-16 22:28:49
53RadimoviceMuži Jílové u Držkova192021-09-16 22:28:29
54RadimoviceMuži Frýdštejn182021-09-16 22:28:05
55RadimoviceMuži Jirkov142021-09-16 22:27:23
56RadimoviceMuži Desná III92021-09-16 22:26:53
57RadimoviceMuži Jirkov52021-09-16 22:26:31
58RadimoviceMuži Horní Měcholupy162021-09-16 22:25:42
59RadimoviceMuži Dubenec82021-09-16 22:24:38
60RadimoviceMuži Brada - Rybníček42021-09-16 22:23:50
61RadimoviceŽeny Břehy132021-09-16 22:23:16
62RadimoviceŽeny Katusice92021-09-16 22:22:52
63RadimoviceŽeny Bechov82021-09-16 22:22:29
64RadimoviceŽeny Sychrov72021-09-16 22:22:04
65RadimoviceŽeny Kosmonosy52021-09-16 22:21:05
66RadimoviceMuži Břehy202021-09-16 22:20:20
67RadimoviceMuži Kamenice Dobšín152021-09-16 22:19:50
68RadimoviceMuži Sychrov132021-09-16 22:19:21
69RadimoviceMuži Krásná Ves72021-09-16 22:18:53
70RadimoviceMuži Bechov62021-09-16 22:18:28
71RadimoviceMuži Karlinky122021-09-16 22:17:33
72Benešov u SemilMuži Karlinky122021-09-16 22:16:16
73Benešov u SemilŽeny Bratříkov62021-09-16 22:15:31
74Benešov u SemilŽeny Ploukonice122021-09-16 22:14:34
75Benešov u SemilŽeny Olešnice112021-09-16 22:14:10
76Benešov u SemilŽeny Košťálov102021-09-16 22:13:36
77Benešov u SemilMuži Košťálov212021-09-16 22:13:03
78Benešov u SemilMuži Olešnice172021-09-16 22:12:38
79Benešov u SemilMuži Tatobity112021-09-16 22:12:00
80Benešov u SemilMuži Benešov u Semil102021-09-16 22:11:31
81Benešov u SemilMuži Horní Měcholupy162021-09-16 22:08:50
82Benešov u SemilMuži Jílové u Držkova192021-09-16 22:08:06
83Benešov u SemilMuži Frýdštejn182021-09-16 22:07:38
84Benešov u SemilMuži Jirkov142021-09-16 22:06:56
85Benešov u SemilMuži Desná III92021-09-16 22:06:23
86Benešov u SemilMuži Jirkov52021-09-16 22:06:03
87Benešov u SemilMuži Dubenec82021-09-16 22:04:48
88Benešov u SemilMuži Brada - Rybníček42021-09-16 22:03:38
89Benešov u SemilMuži Břehy202021-09-16 22:01:53
90Benešov u SemilMuži Kamenice Dobšín152021-09-16 22:01:09
91Benešov u SemilMuži Sychrov132021-09-16 22:00:45
92Benešov u SemilMuži Krásná Ves72021-09-16 21:59:09
93Benešov u SemilMuži Bechov62021-09-16 21:57:54
94Velké Hamrynerozlišeno Karlinky382021-09-16 21:57:35
95Benešov u SemilŽeny Břehy132021-09-16 21:57:08
96Benešov u SemilŽeny Katusice92021-09-16 21:56:43
97Benešov u SemilŽeny Bechov82021-09-16 21:56:21
98Benešov u SemilŽeny Sychrov72021-09-16 21:55:58
99Benešov u SemilŽeny Kosmonosy52021-09-16 21:55:34
100Česká BěláSmíšený dorostMalčín22021-09-16 21:16:01
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání