| Liga: | Fire night cup |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 01. 07. 2016 21:00 |
| Kontakt: | Josef Židů |
| Telefon: | |
| Okres: | Semily |
| Kraj: | Liberecký |
| Zadal: | Tomáš Fiala |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Košťálov | Semily | 18,49 | 18,49 | 18,49 | |
| 2. | Benešov u Semil | Semily | 18,56 | 18,56 | 18,56 | |
| 3. | Jeřmanice | Liberec | 19,86 | 19,86 | 19,86 | |
| 4. | Radimovice | Liberec | 20,94 | 20,94 | 20,94 | |
| 5. | Raspenava | Liberec | 20,98 | 20,98 | 20,98 | |
| 6. | Karlinky | Liberec | 21,00 | 21,00 | 21,00 | |
| 7. | Podmoklice | Semily | 21,10 | 21,10 | 21,10 | |
| 8. | Ploukonice | Semily | 21,77 | 21,77 | 21,77 | |
| 9. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 23,75 | 23,75 | 23,75 | |
| 10. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 32,79 | 32,79 | 32,79 | |
| 11. | Těpeře | Jablonec nad Nisou | 33,55 | 33,55 | 33,55 | |
| 12. | Kosořice | Mladá Boleslav | 33,82 | 33,82 | 33,82 | |
| 13. | Smidary | Hradec Králové | 34,45 | 34,45 | 34,45 | |
| 14. | Bratříkov | Jablonec nad Nisou | 40,25 | 40,25 | 40,25 | |
| 15. | Koberovy | Jablonec nad Nisou | NP | NP | NP | |
| 15. | Březová | Liberec | NP | NP | NP |
Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hradčany | Liberec | 21,16 | 21,16 | 21,16 | |
| 2. | Úmyslovice | Nymburk | 22,20 | 22,20 | 22,20 | |
| 3. | Velké Hamry | Jablonec nad Nisou | 23,51 | 23,51 | 23,51 | |
| 4. | Jeřmanice | Liberec | 23,75 | 23,75 | 23,75 | |
| 5. | Příchovice | Jablonec nad Nisou | 25,46 | 25,46 | 25,46 | |
| 6. | Odolenovice | Jablonec nad Nisou | 26,56 | 26,56 | 26,56 | |
| 7. | Nová Ves | Liberec | 26,64 | 26,64 | 26,64 | |
| 8. | Koberovy | Jablonec nad Nisou | 26,86 | 26,86 | 26,86 | |
| 9. | Pěnčín | Liberec | 32,00 | 32,00 | 32,00 | |
| 10. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 33,10 | 33,10 | 33,10 | |
| 11. | Smidary | Hradec Králové | 40,38 | 40,38 | 40,38 | |
| 12. | Janův Důl | Liberec | 48,16 | 48,16 | 48,16 | |
| 13. | Karlinky | Liberec | 53,31 | 53,31 | 53,31 | |
| 14. | Bukovina, Turnov | Semily | NP | NP | NP |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Roztoky u Semil | Semily | 22,09 | 22,09 | 22,09 | |
| 2. | Škodějov B | Semily | 22,38 | 22,38 | 22,38 | |
| 3. | Janov nad Nisou | Jablonec nad Nisou | 23,12 | 23,12 | 23,12 | |
| 4. | Záskalí Bezáskovice | Liberec | 23,21 | 23,21 | 23,21 | |
| 5. | Dalešice | Jablonec nad Nisou | 23,59 | 23,59 | 23,59 | |
| 6. | Vesec | Semily | 23,71 | 23,71 | 23,71 | |
| 7. | Příšovice | Liberec | 24,16 | 24,16 | 24,16 | |
| 8. | Sukorady | Jičín | 24,27 | 24,27 | 24,27 | |
| 9. | Lučany nad Nisou | Jablonec nad Nisou | 24,94 | 24,94 | 24,94 | |
| 10. | Rozstání | Liberec | 27,95 | 27,95 | 27,95 | |
| 11. | Jeřmanice B | Liberec | 28,15 | 28,15 | 28,15 | |
| 12. | Kosořice | Mladá Boleslav | 28,25 | 28,25 | 28,25 | |
| 13. | Pilínkov, Liberec XXIV | Liberec | 32,12 | 32,12 | 32,12 | |
| 14. | Rychnov u Jablonce nad Nisou | Jablonec nad Nisou | 36,92 | 36,92 | 36,92 | |
| 15. | Pěnčín ženy | Liberec | 52,20 | 52,20 | 52,20 | |
| 16. | Dolní Loučky | Žďár nad Sázavou | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Jablonec nad Jizerou | Semily | 14,55 | 14,49 | 14,55 | 2014/07/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 2. | Renmotor Jinolice | Jičín | 14,78 | 14,54 | 14,78 | 2014/07/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 3. | Tatobity | Semily | 14,85 | 14,13 | 14,85 | 2014/07/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 4. | Velké Hamry | Jablonec nad Nisou | 14,88 | 14,71 | 14,88 | 2018/06/22 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 5. | Tatobity | Semily | 15,03 | 14,69 | 15,03 | 2017/06/23 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 6. | Veselá | Semily | 14,93 | 15,22 | 15,22 | 2014/07/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 7. | Chyjice | Jičín | 15,27 | 14,88 | 15,27 | 2017/06/23 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 8. | Podůlší | Jičín | 15,34 | 14,77 | 15,34 | 2014/07/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 9. | Jablonec nad Jizerou | Semily | 14,58 | 15,39 | 15,39 | 2015/07/10 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 10. | Karlinky | Liberec | 15,44 | 15,44 | 15,44 | 2017/06/23 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 11. | Tatobity Bity Sport | Semily | 14,89 | 15,57 | 15,57 | 2015/07/10 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 12. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 14,98 | 15,58 | 15,58 | 2017/06/23 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 13. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 15,65 | 15,49 | 15,65 | 2018/06/22 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 14. | Tuř | Jičín | 15,72 | 15,06 | 15,72 | 2014/07/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 15. | Karlinky | Liberec | 15,72 | 15,48 | 15,72 | 2018/06/22 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 16. | Chyjice | Jičín | 15,80 | 15,03 | 15,80 | 2018/06/22 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 17. | Bukovina, Turnov | Semily | 15,80 | 15,57 | 15,80 | 2014/07/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 18. | Malá Skála | Jablonec nad Nisou | 15,93 | 15,93 | 15,93 | 2016/07/01 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 19. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 15,94 | 15,45 | 15,94 | 2017/06/23 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 20. | Velké Hamry | Jablonec nad Nisou | 15,95 | 15,40 | 15,95 | 2017/06/23 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 21. | Maršovice | Jablonec nad Nisou | 15,71 | 15,97 | 15,97 | 2014/07/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 22. | Veselá | Semily | 15,58 | 15,99 | 15,99 | 2014/07/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 23. | Březová | Liberec | 16,05 | 16,05 | 16,05 | 2016/07/01 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 24. | Chyjice | Jičín | 14,96 | 16,09 | 16,09 | 2015/07/10 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 25. | Nová Ves nad Popelkou | Semily | 16,10 | 15,83 | 16,10 | 2014/07/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 26. | Tuř | Jičín | 16,14 | 15,30 | 16,14 | 2014/07/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 27. | Příchovice | Jablonec nad Nisou | 16,14 | 16,13 | 16,14 | 2017/06/23 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 28. | Cetenov | Liberec | 15,56 | 16,20 | 16,20 | 2018/06/22 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 29. | Jablonec nad Jizerou | Semily | 15,23 | 16,21 | 16,21 | 2014/07/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 30. | Tatobity | Semily | 14,86 | 16,27 | 16,27 | 2014/07/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Košťálov | Semily | 16,68 | 16,94 | 16,94 | 2017/06/23 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 2. | Malá Skála Malá Skála B | Jablonec nad Nisou | 17,39 | 17,34 | 17,39 | 2014/07/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 3. | Jeřmanice | Liberec | 17,31 | 17,60 | 17,60 | 2017/06/23 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 4. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 17,37 | 17,72 | 17,72 | 2015/07/10 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 5. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 17,78 | 17,40 | 17,78 | 2017/06/23 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 6. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 17,78 | 17,56 | 17,78 | 2018/06/22 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 7. | Libuň | Jičín | 17,18 | 17,82 | 17,82 | 2014/07/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 8. | Malá Skála B | Jablonec nad Nisou | 17,91 | 18,22 | 18,22 | 2014/07/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 9. | Libuň | Jičín | 17,48 | 18,29 | 18,29 | 2014/07/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 10. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 18,37 | 17,80 | 18,37 | 2015/07/10 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 11. | Košťálov | Semily | 18,49 | 18,49 | 18,49 | 2016/07/01 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 12. | Benešov u Semil | Semily | 18,56 | 18,56 | 18,56 | 2016/07/01 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 13. | Malá Skála Malá Skála A | Jablonec nad Nisou | 18,60 | 17,90 | 18,60 | 2014/07/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 14. | Zlatá Olešnice | Jablonec nad Nisou | 18,26 | 18,61 | 18,61 | 2018/06/22 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 15. | Libuň | Jičín | 18,63 | 18,35 | 18,63 | 2017/06/23 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 16. | Jeřmanice Jeřmanice A | Liberec | 17,92 | 18,76 | 18,76 | 2014/07/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 17. | Benešov u Semil | Semily | 18,95 | 17,21 | 18,95 | 2014/07/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 18. | Zlatá Olešnice | Jablonec nad Nisou | 18,62 | 19,22 | 19,22 | 2017/06/23 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 19. | Karlinky | Liberec | 19,07 | 19,36 | 19,36 | 2017/06/23 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 20. | Myštěves | Hradec Králové | 19,46 | 18,48 | 19,46 | 2014/07/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 21. | Raspenava | Liberec | 19,47 | 18,15 | 19,47 | 2017/06/23 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 22. | Malá Skála A | Jablonec nad Nisou | 19,45 | 19,54 | 19,54 | 2014/07/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 23. | Bratříkov | Jablonec nad Nisou | 18,96 | 19,55 | 19,55 | 2014/07/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 24. | Bozkov Bozkov A | Semily | 19,59 | 19,32 | 19,59 | 2014/07/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 25. | Jablonec nad Jizerou | Semily | 19,64 | 18,30 | 19,64 | 2014/07/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 26. | Malá Skála Áčko | Jablonec nad Nisou | 19,68 | 17,80 | 19,68 | 2015/07/10 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 27. | Jablonec nad Jizerou | Semily | 17,03 | 19,78 | 19,78 | 2014/07/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 28. | Jeřmanice | Liberec | 19,86 | 19,86 | 19,86 | 2016/07/01 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 29. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 18,40 | 19,89 | 19,89 | 2014/07/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 30. | Jeřmanice | Liberec | 19,06 | 19,98 | 19,98 | 2018/06/22 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Veronika Kaprálková | 16 ** | 13 | 28.06.2016 08:54 | |
| David Beránek | 15 ** | 0 | 30.06.2016 09:46 | |
| Michal Matějíček | 15 ** | 0 | 01.07.2016 10:37 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Michal Matějíček | 17 ** | 0 | 01.07.2016 10:37 | |
| David Beránek | 17 ** | 0 | 30.06.2016 09:46 | |
| Veronika Kaprálková | 17 ** | 0 | 28.06.2016 08:54 |
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2019/06/21 | Vesec pod Kozákovem, Vesec pod Kozákovem | |
| 2018/06/22 | Vesec p. Kozákovem, FNC Vesec p. Kozákovem | |
| 2017/06/23 | Vesec p. Kozákovem, FNC Vesec pod Kozákovem | |
| 2016/07/01 | Vesec p. Kozákovem, 4. kolo Vesec pod Kozákovem | |
| 2015/07/10 | Vesec pod Kozákovem, PKL Vesec | |
| 2014/07/11 | Vesec, Mírová pod Kozákovem, Vesecky pohár | |
| 2014/07/11 | Vesec pod Kozákovem, PKL Vesec | |
| 2014/07/11 | Vesec pod Kozákovem, Vesec pod Kozákovem | |
| Kdy | Kde | Liga |














