| Liga: | Velká cena Blanenska v PÚ |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 21. 08. 2022 12:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Blansko |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Zadal: | Lukáš Matuška |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Senetářov | Blansko | 17,19 | 17,19 | 16,50 |
|
| 2. | Žernovník | Blansko | 17,29 | 17,29 | 17,23 |
|
| 3. | Bořitov | Blansko | 18,42 | 17,40 | 18,42 |
|
| 4. | Černá Hora | Blansko | 19,63 | 19,63 | 19,27 |
|
| 5. | Žďár nad Sázavou 2 Zámek | Žďár nad Sázavou | 20,68 | 18,53 | 20,68 |
|
| 6. | Černovice | Blansko | 21,87 | 21,87 | 21,73 |
|
| 7. | Lysice | Blansko | 26,45 | 26,45 | 26,06 |
|
| 8. | Kotvrdovice | Blansko | 31,37 | 31,37 | 28,13 |
|
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Senetářov | Blansko | 15,67 | 15,67 | 15,46 |
|
| 2. | Bořitov | Blansko | 18,07 | 18,07 | 17,21 |
|
| 3. | Ostrov u Macochy | Blansko | 18,41 | 18,01 | 18,41 |
|
| 4. | Senetářov B | Blansko | 20,33 | 20,33 | 19,78 |
|
| 5. | Kotvrdovice | Blansko | 20,43 | 20,35 | 20,43 |
|
| 6. | Žernovník | Blansko | 25,77 | 25,77 | 22,80 |
|
| 7. | Račice | Vyškov | NP | 24,27 | - |
|
Muži>35 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hluboké | Třebíč | 15,55 | 15,21 | 15,55 |
|
| 2. | Žernovník | Blansko | 16,03 | 15,77 | 16,03 |
|
| 3. | Bílovice | Prostějov | 16,41 | 16,41 | 15,79 |
|
| 4. | Sychotín | Blansko | 16,42 | 16,28 | 16,42 |
|
| 5. | Pamětice | Blansko | NP | - | - |
|
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Prchalov | Nový Jičín | 16,20 | 16,13 | 16,20 | 2025/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Olešnice X | Olomouc | 16,24 | 15,95 | 16,24 | 2025/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Sychotín | Blansko | 16,40 | 16,35 | 16,40 | 2015/08/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Míchov | Blansko | 16,56 | 16,28 | 16,56 | 2018/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Pasohlávky | Brno-venkov | 16,63 | 16,41 | 16,63 | 2023/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Obora | Blansko | 16,65 | 16,36 | 16,65 | 2015/08/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Bořitov | Blansko | 16,50 | 16,68 | 16,68 | 2024/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Ostrov u Macochy | Blansko | 16,70 | 16,61 | 16,70 | 2024/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Sychotín | Blansko | 16,37 | 16,72 | 16,72 | 2024/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Žernovník | Blansko | 16,74 | 16,52 | 16,74 | 2019/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Bořitov | Blansko | 16,79 | 16,43 | 16,79 | 2019/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Obora | Blansko | 16,82 | 16,78 | 16,82 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Radostín nad Oslavou B | Žďár nad Sázavou | 16,67 | 16,86 | 16,86 | 2022/08/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Chrastavec | Svitavy | 16,86 | 16,76 | 16,86 | 2018/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Sychotín | Blansko | 16,98 | 16,59 | 16,98 | 2020/08/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Sychotín | Blansko | 16,93 | 17,00 | 17,00 | 2016/08/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Stražisko | Prostějov | 16,00 | 17,01 | 17,01 | 2018/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Míchov | Blansko | 17,04 | 16,87 | 17,04 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Křenovice | Vyškov | 17,06 | 16,85 | 17,06 | 2025/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Pasohlávky B | Brno-venkov | 17,07 | 16,77 | 17,07 | 2024/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Křenovice | Vyškov | 17,04 | 17,07 | 17,07 | 2024/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Bořitov | Blansko | 17,07 | 16,55 | 17,07 | 2022/08/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Brumov | Blansko | 16,77 | 17,07 | 17,07 | 2025/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Chrastavec | Svitavy | 17,09 | 17,02 | 17,09 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Žernovník | Blansko | 17,11 | 16,64 | 17,11 | 2018/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Hluboké | Třebíč | 16,84 | 17,14 | 17,14 | 2015/08/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Sychotín | Blansko | 16,91 | 17,16 | 17,16 | 2023/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Ludéřov | Olomouc | 16,93 | 17,18 | 17,18 | 2019/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Čelechovice na Hané | Prostějov | 17,21 | 16,43 | 17,21 | 2023/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Stražisko | Prostějov | 17,21 | 16,69 | 17,21 | 2019/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/08/16 | Rudice, O pohár SDH Rudice | |
| 2025/08/17 | Rudice, O pohár SDH Rudice | |
| 2024/08/18 | Rudice, O pohár SDH Rudice | |
| 2023/08/20 | Rudice, O pohár SDH Rudice | |
| 2022/08/21 | Rudice, O pohár SDH Rudice | |
| 2021/08/15 | Rudice, O pohár SDH Rudice | |
| 2020/08/16 | Rudice, O pohár SDH Rudice | |
| 2019/08/18 | Rudice, O pohár SDH Rudice | |
| 2018/08/19 | Rudice, O pohár SDH Rudice | |
| 2017/08/20 | Rudice, O pohár SDH Rudice | |
| 2016/08/21 | Rudice, O pohár SDH Rudice | |
| 2015/08/15 | Rudice, O pohár SDH Rudice | |
| 2014/08/16 | Rudice, O pohár SDH Rudice | |
| 2013/08/17 | Rudice Sportovní areál, Oslava 125. výročí SDH Rudice | |
| Kdy | Kde | Liga |















