Liga: | Jizerská liga |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 14. 05. 2022 10:00 |
Kontakt: | Miloslav Tauchman |
Telefon: | 608 821 329 |
Okres: | Mladá Boleslav |
Kraj: | Středočeský |
Zadal: | Blanka Kuntošová |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dubenec | TU | 16,76 | 16,58 | 16,76 | |
2. | Březová | LI | 16,80 | 16,50 | 16,80 | |
3. | Dobšín Kamenice | MB | 16,84 | 16,84 | 16,30 | |
4. | Renmotor Jinolice | JC | 16,98 | 16,20 | 16,98 | |
5. | Dneboh | MB | 17,03 | 17,03 | 16,90 | |
6. | Jirkov A | JN | 17,36 | 17,36 | 17,22 | |
7. | Obrubce | MB | 17,62 | 17,62 | 17,00 | |
8. | Košťálov | SM | 17,84 | 17,84 | 17,82 | |
9. | Krásná Ves | MB | 18,35 | 18,35 | 17,92 | |
10. | Bystřice | JC | 18,64 | 18,64 | 18,20 | |
11. | Brada - Rybníček | JC | 18,90 | 18,90 | 18,33 | |
12. | Žehrov | MB | 19,83 | 19,83 | 19,10 | |
13. | Bechov | MB | 20,33 | 18,98 | 20,33 | |
14. | Jirkov B | JN | 20,83 | 20,83 | 19,72 | |
15. | Karlinky | LI | 21,53 | 20,90 | 21,53 | |
16. | Břehy | MB | 29,11 | 27,86 | 29,11 | |
17. | Pěnčín | JN | NP | NP | NP | |
17. | Olešnice | SM | NP | NP | NP | |
17. | Třebnouševes | JC | NP | NP | NP | |
17. | Frýdštejn | JN | NP | NP | NP | |
17. | Velké Hamry | JN | NP | 17,52 | NP | |
17. | Tatobity | SM | NP | NP | NP | |
17. | Sychrov | MB | NP | NP | 16,53 | |
24. | Jílové u Držkova | JN | DSQ | DSQ | DSQ |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ploukonice | SM | 16,53 | 16,53 | 15,79 | |
2. | Košťálov | SM | 16,56 | 16,56 | 16,25 | |
3. | Sychrov | MB | 17,58 | 17,57 | 17,58 | |
4. | Olešnice | SM | 18,00 | 18,00 | 17,48 | |
5. | Jeřmanice | LI | 18,12 | 18,12 | 17,46 | |
6. | Bechov | MB | 18,18 | 17,43 | 18,18 | |
7. | Kosmonosy | MB | 18,26 | 18,26 | 17,97 | |
8. | Pěnčín | JN | 18,78 | 18,78 | 18,14 | |
9. | Katusice | MB | 18,97 | 18,30 | 18,97 | |
10. | Malá Skála Béčko | JN | 19,79 | 19,79 | 19,50 | |
11. | Krásná Ves | MB | 19,80 | 18,68 | 19,80 | |
12. | Břehy | MB | 22,36 | 22,36 | 20,84 | |
13. | Radimovice | LI | 29,99 | 29,99 | 26,61 | |
14. | Bratříkov | JN | 35,01 | 34,86 | 35,01 | |
15. | Slatiny | JC | NP | 24,13 | NP | |
15. | Bukovno | MB | NP | 18,18 | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Renmotor Jinolice | JC | 16,07 | 16,20 | 16,20 | 2023/05/27 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
2. | Renmotor Jinolice | JC | 16,04 | 16,23 | 16,23 | 2024/05/25 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
3. | Olešnice | SM | 16,20 | 16,32 | 16,32 | 2024/05/25 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
4. | Frýdštejn | JN | 16,44 | 16,04 | 16,44 | 2023/05/27 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
5. | Obrubce | MB | 16,64 | 16,63 | 16,64 | 2021/08/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
6. | Dubenec | TU | 16,58 | 16,76 | 16,76 | 2022/05/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
7. | Březová | LI | 16,40 | 16,76 | 16,76 | 2024/05/25 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
8. | Dneboh | MB | 16,22 | 16,78 | 16,78 | 2021/08/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
9. | Rašín | JC | 16,73 | 16,79 | 16,79 | 2024/05/25 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
10. | Březová | LI | 16,50 | 16,80 | 16,80 | 2022/05/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
11. | Dobšín Kamenice | MB | 16,84 | 16,30 | 16,84 | 2022/05/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
12. | Březová | LI | 16,85 | 16,76 | 16,85 | 2021/08/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
13. | Březová | LI | 16,63 | 16,93 | 16,93 | 2023/05/27 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
14. | Obrubce | MB | 16,10 | 16,95 | 16,95 | 2023/05/27 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
15. | Drahňovice | BN | 16,37 | 16,97 | 16,97 | 2024/05/25 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
16. | Renmotor Jinolice | JC | 16,20 | 16,98 | 16,98 | 2022/05/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
17. | Dneboh | MB | 17,03 | 16,90 | 17,03 | 2022/05/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
18. | Obrubce | MB | 16,67 | 17,12 | 17,12 | 2024/05/25 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
19. | Tatobity | SM | 16,45 | 17,14 | 17,14 | 2021/08/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
20. | Rašín | JC | 17,16 | 16,95 | 17,16 | 2023/05/27 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
21. | Olešnice | SM | 16,82 | 17,17 | 17,17 | 2021/08/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
22. | Frýdštejn | JN | 17,17 | 16,67 | 17,17 | 2021/08/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
23. | Tatobity | SM | 17,17 | 16,65 | 17,17 | 2024/05/25 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
24. | Dubenec | TU | 16,90 | 17,20 | 17,20 | 2021/08/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
25. | Sychrov | MB | 17,26 | 16,74 | 17,26 | 2021/08/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
26. | Sychrov | MB | 17,32 | 17,31 | 17,32 | 2023/05/27 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
27. | Dobšín Kamenice | MB | 17,34 | 16,72 | 17,34 | 2021/08/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
28. | Jirkov A | JN | 17,36 | 17,22 | 17,36 | 2022/05/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
29. | Dneboh | MB | 17,48 | 16,75 | 17,48 | 2024/05/25 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
30. | Karlinky | LI | 17,51 | 17,34 | 17,51 | 2021/08/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
---|---|---|---|---|
Dubenec - Muži | 16,76 | https://youtu.be/p-7uhD45KF8 | Jan Konečný | |
Dubenec - Muži | 16,76 | https://youtu.be/FxBsadAMLw0 | Jan Konečný | |
Jirkov - Muži | 17,36 | https://youtu.be/AhF8L6KqmTQ | Míra Berka | |
Jirkov - Muži | 20,83 | https://youtu.be/aB0YzrV10xA | Míra Berka | |
Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2018/08/11 | Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících | |
2019/05/25 | Bechov, hasičské hřiště, Pohár Formanka, 3B - nástřikové terče | |
2019/08/03 | Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících | |
2020/08/01 | Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících | |
2021/07/24 | Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících | |
2021/08/07 | Bechov, Pohár Formanka | |
2022/05/14 | Bechov, Pohár Formanka | |
2022/05/15 | Bechov, sportovní areál, Pohár Formanka | |
2022/08/06 | Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících | |
2023/05/27 | Bechov, Pohár Formanka | |
2023/05/28 | Bechov, Pohár Formanka | |
2023/08/05 | Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících | |
2024/05/25 | Bechov, Pohár Formanka | |
2024/05/26 | Bechov, Pohár Formanka | |
2024/08/03 | Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících | |
Kdy | Kde | Liga |
Komentáře