Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 12. 04. 2015 08:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Jablonec nad Nisou |
Kraj: | Liberecký |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valašské Meziříčí Kunovský František | VS | 16,00 | - | - | |
2. | Ostrava Krpec Bc. Pavel | OV | 16,08 | - | - | |
3. | Mezholezy (dříve okres Domažlice) Netrval Milan | DO | 16,37 | - | - | |
4. | Ostrava Dopirák David | OV | 16,45 | - | - | |
5. | Žilina Rerko Marián | ZA | 16,51 | - | - | |
6. | Hradec Králové Mařan Petr | HK | 16,59 | - | - | |
7. | Ostrava Arvai Jakub | OV | 16,72 | - | - | |
8. | Hradec Králové Paulíček Stanislav | HK | 16,76 | - | - | |
9. | Plzeň - město Harasimovič Jindřich | PM | 16,95 | - | - | |
10. | Karviná Drobisz Tomáš | KA | 16,99 | - | - | |
11. | Plzeň - město Žák Vlastimil | PM | 17,01 | - | - | |
12. | Zlín Vaculín Petr | ZL | 17,03 | - | - | |
13. | Karviná Gryč Jakub | KA | 17,04 | - | - | |
14. | Ústí nad Orlicí Flach Lukáš | UO | 17,06 | - | - | |
15. | Poprad Štinčík Viliam | PP | 17,08 | - | - | |
16. | Liberec Jirouš Zdeněk | LI | 17,09 | - | - | |
17. | Plzeň - město Provazník Martin | PM | 17,23 | - | - | |
18. | Karviná Langer Petr | KA | 17,25 | - | - | |
19. | Valašské Meziříčí Korábečný Petr | VS | 17,32 | - | - | |
20. | Karviná Kudrna Šimon | KA | 17,39 | - | - | |
21. | Plzeň - město Hospr Tomáš | PM | 17,42 | - | - | |
22. | Ostrava Hrbáč Adam | OV | 17,44 | - | - | |
23. | Podvysoká Šulek Ján | CA | 17,50 | - | - | |
24. | Plzeň - město Hrdlička Jaroslav | PM | 17,61 | - | - | |
25. | Plzeň - město Roháč Martin | PM | 17,62 | - | - | |
26. | Zlín Otýpka Luděk | ZL | 17,65 | - | - | |
27. | Plzeň - město Hůla Jan | PM | 17,65 | - | - | |
28. | Slovakia ( Slovensko ) Neuvirth Štěpán | - | 17,73 | - | - | |
29. | Zlín Pavelka Marek | ZL | 17,74 | - | - | |
30. | Zlín Vráblík Jan | ZL | 17,75 | - | - | |
31. | Valašské Meziříčí Fiurášek Lukáš | VS | 17,79 | - | - | |
32. | Zlín Kyněra Petr | ZL | 17,82 | - | - | |
33. | Senica nad Myjavou Pavelka Jakub | SE | 17,92 | - | - | |
34. | Karviná Dal Marcel | KA | 18,17 | - | - | |
35. | Olomouc Blažek Václav | OL | 18,25 | - | - | |
36. | Olomouc Buchta Josef | OL | 18,32 | - | - | |
37. | Poprad Kičin Marek | PP | 18,40 | - | - | |
38. | Zlín Kuchařík Petr | ZL | 18,48 | - | - | |
39. | Slovakia ( Slovensko ) Szabo Martin | - | 18,50 | - | - | |
40. | Valašské Meziříčí Bezděk Karel | VS | 18,87 | - | - | |
41. | Olomouc Klimecký Jan | OL | 18,90 | - | - | |
42. | Ústí nad Orlicí Hynek Lukáš | UO | 19,16 | - | - | |
43. | Ústí nad Orlicí Matějka Jan | UO | 19,22 | - | - | |
44. | Slovakia ( Slovensko ) Fodor Vladislav | - | 19,34 | - | - | |
44. | Olomouc Navrátil Jaroslav | OL | 19,34 | - | - | |
46. | Poprad Mláka Peter | PP | 19,36 | - | - | |
47. | Liberec Masný Matěj | LI | 19,39 | - | - | |
47. | Hradec Králové Volf Jiří | HK | 19,39 | - | - | |
49. | Liberec Němec Lukáš | LI | 19,51 | - | - | |
50. | Poprad Petras Josef | PP | 19,56 | - | - | |
51. | Ústí nad Orlicí Kurka Jan | UO | 19,60 | - | - | |
52. | Hradec Králové Škoda Jaroslav | HK | 19,65 | - | - | |
53. | Liberec Kašťák Martin | LI | 19,71 | - | - | |
54. | Poprad Baláž Robert | PP | 20,64 | - | - | |
55. | Ústí nad Orlicí Weindlich Ladislav | UO | 20,69 | - | - | |
56. | Valašské Meziříčí Škařupa Radim | VS | 20,87 | - | - | |
57. | Olomouc Beer Lukáš | OL | 20,94 | - | - | |
58. | Liberec Krejčík Jaroslav | LI | 21,39 | - | - | |
59. | Liberec Vančura Václav | LI | 23,45 | - | - | |
60. | Ústí nad Orlicí Kristejn David | UO | 23,91 | - | - | |
61. | Karviná Klenk Tomáš | KA | 24,22 | - | - | |
62. | Olomouc Matras Jan | OL | 24,42 | - | - | |
63. | Ostrava Bezruč Kamil | OV | 25,08 | - | - | |
64. | Ústí nad Labem Pěkný Jakub | UL | 25,64 | - | - | |
65. | Brodské Jakubec Dominik | SI | NP | - | - | |
65. | Liberec Papuga Michal | LI | NP | - | - | |
65. | Zlín Soukeník Ondřej | ZL | NP | - | - | |
65. | Kúty Maxián Boris | SE | NP | - | - | |
65. | Liberec Růžička Vojtěch | LI | NP | - | - | |
65. | Hradec Králové Paulíček Jakub | HK | NP | - | - | |
65. | Poland ( Polsko ) Hartwig Kamil | - | NP | - | - | |
65. | Dolní Marklovice Chrobok Jiří | KA | NP | - | - | |
65. | Karviná Gryč Martin | KA | NP | - | - | |
65. | Plzeň - město Herian Jiří | PM | NP | - | - | |
65. | Závišice Kuběna Jan | NJ | NP | - | - | |
65. | Dolní Marklovice Beták Tomáš | KA | NP | - | - | |
65. | Zlín Šuba Radek | ZL | NP | - | - | |
65. | Lučenec Lörinčík Ĺubomír | LU | NP | - | - | |
65. | Závišice Kahánek Ondřej | NJ | NP | - | - | |
65. | Louky Masný Aleš | ZL | NP | - | - | |
65. | Ostrava Mrozowski Libor | OV | NP | - | - | |
65. | Zlatá Olešnice Havlík Martin | JN | NP | - | - | |
65. | Závišice Melnar David | NJ | NP | - | - | |
65. | Poland ( Polsko ) Kunicki Sylwester | - | NP | - | - | |
65. | Hradec Králové Novotný Václav | HK | NP | - | - | |
65. | Liberec Pospíšil Jakub | LI | NP | - | - | |
65. | Kúty Režný Michal | SE | NP | - | - | |
65. | Poland ( Polsko ) Kamiňski Wojciech | - | NP | - | - | |
65. | Plzeň - město Pavlíček Pavel | PM | NP | - | - | |
65. | Liberec Jirouš Jakub | LI | NP | - | - | |
65. | Kúty Pavelka Denis | SE | NP | - | - | |
65. | Poland ( Polsko ) Kanicowski Mariusz | - | NP | - | - | |
65. | Hradec Králové Klouček Jan | HK | NP | - | - | |
65. | Pardubice Řezníček Jakub | PA | NP | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře