Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 09. 04. 2016 10:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Jablonec nad Nisou |
Kraj: | Liberecký |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS štafeta 4x100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horní Kamenice | DO | 57,40 | - | - | |
2. | Kozlovice | FM | 58,35 | - | - | |
3. | Žebnice | PS | 58,62 | - | - | |
4. | Zbožnov 1 | CR | 58,85 | - | - | |
5. | Široký Důl | SY | 59,22 | - | - | |
6. | Mosty | KA | 59,64 | - | - | |
7. | Tuř | JC | 60,04 | - | - | |
8. | Poprad 1 | PP | 62,97 | - | - | |
9. | Olomouc | OL | 63,13 | - | - | |
10. | Zbožnov 2 | CR | 63,52 | - | - | |
11. | Juřinka | VS | 63,61 | - | - | |
12. | Michálkovice 1 | OV | 65,32 | - | - | |
13. | Kúty | SE | 65,45 | - | - | |
14. | Dobrá | HB | 65,58 | - | - | |
15. | Mistřín 1 | HO | 65,63 | - | - | |
16. | Louky | ZL | 65,76 | - | - | |
17. | Frýdek | FM | 66,16 | - | - | |
18. | Mistřín 2 | HO | 68,18 | - | - | |
19. | Horní Čermná | UO | 70,46 | - | - | |
20. | Střezimíř | BN | 70,58 | - | - | |
21. | - Rumunsko | - | 71,78 | - | - | |
22. | Budíkovice | TR | 73,54 | - | - | |
23. | Lučany nad Nisou 1 | JN | 75,40 | - | - | |
24. | Závišice | NJ | NP | - | - | |
24. | Poprad 2 | PP | NP | - | - | |
24. | Dolní Bukovsko | CB | NP | - | - |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poniklá Jiroušová Šárka | SM | 16,82 | 16,82 | 16,88 | |
2. | Chválenice Hirmerová Lucie | PJ | 17,26 | 17,54 | 17,26 | |
3. | Dolní Čermná Marková Markéta | UO | 17,26 | 18,64 | 17,26 | |
4. | Velichovky Šubrtová Barbora | NA | 17,49 | 17,49 | NP | |
5. | Příštpo Polová Nikola | TR | 17,52 | 17,74 | 17,52 | |
6. | Partutovice Janíčková Adriana | PR | 17,62 | 17,99 | 17,62 | |
7. | Písková Lhota Pohanková Lucie | NB | 17,66 | 17,66 | 17,98 | |
8. | Valšovice (Hranice VI) Witoszová Karolína | PR | 17,68 | 17,97 | 17,68 | |
9. | Horní Cerekev Bartošková Kamila | PE | 17,71 | 18,21 | 17,71 | |
10. | Všechlapy Škvorová Kateřina | BN | 17,76 | 17,76 | 22,62 | |
11. | Malechov Tůmová Lucie | KT | 17,88 | 19,11 | 17,88 | |
12. | Oprechtice Krejčí Veronika | FM | 17,93 | 17,93 | 20,33 | |
13. | Chválenice Caltová Dominika | PJ | 18,04 | 19,73 | 18,04 | |
14. | Štěnovický Borek Marešová Monika | PJ | 18,10 | 18,10 | 18,43 | |
15. | Česká Bělá Dipoldová Jana | HB | 18,13 | 18,13 | 18,36 | |
16. | Horní Lánov Honců Natálie | TU | 18,24 | 18,42 | 18,24 | |
17. | Dolní Měcholupy Mikulková Denisa | AB | 18,39 | 18,73 | 18,39 | |
18. | Dolní Bukovsko Venčovská Barbora | CB | 18,60 | 18,61 | 18,60 | |
19. | Krmelín Ručková Dominika | FM | 18,63 | 18,63 | 18,73 | |
20. | Chválenice Jůzková Martina | PJ | 18,63 | 18,68 | 18,63 | |
21. | Chválenice Škodová Barbora | PJ | 18,64 | 18,72 | 18,64 | |
22. | Štěpánov Hrouzková Andrea | OL | 18,66 | 18,88 | 18,66 | |
23. | Roprachtice Lukešová Eliška | SM | 18,83 | 19,07 | 18,83 | |
24. | Petrovice Kloudová Kateřina | TR | 18,89 | 19,16 | 18,89 | |
25. | Horní Lánov Hartigová Marcela | TU | 18,90 | 18,90 | 18,98 | |
26. | Staré Město Škultetyová Nikola | FM | 18,94 | 19,07 | 18,94 | |
27. | Michálkovice Uhrová Kateřina | OV | 19,00 | 19,36 | 19,00 | |
28. | Hradec Králové Podhradská Karolina | HK | 19,18 | 19,18 | 19,89 | |
29. | Hradec Králové Mereššová Dominika | HK | 19,25 | 19,25 | 19,46 | |
30. | Petrovice Vrtalová Marcela | TR | 19,28 | 19,51 | 19,28 | |
31. | Dolní Bukovsko Landová Lada | CB | 19,30 | 19,30 | 19,32 | |
32. | Slatiny Rejmanová Pavlína | JC | 19,30 | 19,57 | 19,30 | |
33. | Martinice Vanclová Michaela | KM | 19,36 | 19,36 | 26,71 | |
34. | Úněšov Jandová Michaela | PS | 19,38 | 19,51 | 19,38 | |
35. | Mosty Kijonková Petra | KA | 19,47 | 19,51 | 19,47 | |
36. | Albrechtice Drobná Magdalena | KA | 19,61 | 19,61 | 20,84 | |
37. | Dolní Čermná Lešikarová Markéta | UO | 19,63 | 19,63 | 20,60 | |
38. | Bozkov Soukupová Veronika | SM | 19,65 | 19,65 | 31,07 | |
39. | Libňatov Borůvková Veronika | TU | 19,66 | 19,66 | 46,23 | |
40. | Hřibojedy Tschöpová Gabriela | TU | 19,84 | 19,84 | NP | |
41. | Horní Lideč Chovancová Petra | VS | 19,85 | 20,58 | 19,85 | |
42. | Michálkovice Bezručová Klára | OV | 19,92 | 19,92 | 20,08 | |
43. | Zličín Grauová Dagmar | AB | 19,97 | 20,47 | 19,97 | |
44. | Slatiny Jebavá Šárka | JC | 19,98 | 19,98 | 20,01 | |
45. | Střezimíř Cedivodová Aneta | BN | 19,99 | 19,99 | 20,56 | |
46. | Štěpánov Rybenská Vendula | OL | 20,13 | 20,77 | 20,13 | |
47. | Skalice Škultetyová Andrea | FM | 20,15 | 20,15 | NP | |
48. | Radimovice Rozkovcová Anna | LI | 20,20 | 20,54 | 20,20 | |
49. | Poniklá Jónová Karolína | SM | 20,21 | 20,21 | 22,64 | |
50. | Horní Lánov Capoušková Tereza | TU | 20,27 | 20,57 | 20,27 | |
51. | Rychnov u Jablonce nad Nisou Kropáčková Anna | JN | 20,31 | 20,31 | NP | |
52. | Bozkov Doležalová Jana | SM | 20,36 | 20,36 | 20,61 | |
53. | Velenka Košnářová Michaela | NB | 20,38 | 20,38 | 24,27 | |
54. | Tuhaň Dvořáková Radka | ME | 20,51 | 21,03 | 20,51 | |
55. | Poniklá Pušová Renáta | SM | 20,63 | 21,17 | 20,63 | |
56. | Olešnice Hovorková Kateřina | RK | 20,72 | 20,72 | 21,11 | |
57. | Úněšov Pešíková Veronika | PS | 20,73 | 21,06 | 20,73 | |
58. | Všechlapy Škvorová Anna | BN | 21,04 | 21,04 | 21,38 | |
59. | Michálkovice Urbancová Gabriela | OV | 21,22 | 21,22 | 21,59 | |
60. | Štěpánov Tomečková Natálie | OL | 21,23 | 21,23 | 21,88 |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS štafeta 4x100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chválenice 2 | PJ | 63,18 | - | - | |
2. | Chválenice 1 | PJ | 66,66 | - | - | |
3. | Horní Lánov 1 | TU | 67,13 | - | - | |
4. | Michálkovice 1 | OV | 68,86 | - | - | |
5. | Poniklá | SM | 69,42 | - | - | |
6. | Hradec Králové | HK | 70,07 | - | - | |
7. | Horní Lánov 2 | TU | 70,48 | - | - | |
8. | Skalice | FM | 70,58 | - | - | |
9. | Dolní Měcholupy | AB | 71,54 | - | - | |
10. | Štěpánov | OL | 72,93 | - | - | |
11. | Petrovice 1 | TR | 73,21 | - | - | |
12. | Střezimíř | BN | 73,74 | - | - | |
13. | Michálkovice 2 | OV | 75,28 | - | - | |
14. | Dolní Bukovsko | CB | 76,45 | - | - | |
15. | Vidochov | JC | 78,53 | - | - | |
16. | Kvasiny | RK | 90,65 | - | - | |
17. | Zahořany | BN | NP | - | - | |
17. | Petrovice | TR | NP | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře