Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 30. 04. 2015 14:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Ostrava-město |
Kraj: | Moravskoslezský |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS věž
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
2. | Ostrava Kamil Bezruč | OV | 13,89 | - | - | |
3. | Ostrava Pavel Krpec | OV | 14,14 | - | - | |
4. | Ostrava David Dopirák | OV | 14,78 | - | - | |
5. | Ostrava Adam Hrbáč | OV | 14,95 | - | - | |
6. | Karviná Jakub Gryč | KA | 15,19 | - | - | |
7. | Ostrava František Kunovský | OV | 15,25 | - | - | |
8. | Ostrava Libor Mrozowski | OV | 15,26 | - | - | |
9. | Ostrava Václav Novotný | OV | 15,34 | - | - | |
10. | Ostrava Jakub Arvai | OV | 15,41 | - | - | |
11. | Karviná Jiří Motyka | KA | 15,81 | - | - | |
12. | Ostrava Marek Tykal | OV | 15,93 | - | - | |
13. | Praha Petr Miřátský | AB | 15,95 | - | - | |
14. | Ostrava Jakub Zajan | OV | 16,04 | - | - | |
15. | Mikulovice Aleš Svízela | TR | 16,05 | - | - | |
16. | Ostrava Šimon Kudrna | OV | 16,35 | - | - | |
17. | Zvolen Jaroslav Hudáč | ZV | 16,60 | - | - | |
18. | Bulgaria ( Bulharsko ) Mihail Ivanov | - | 16,99 | - | - | |
19. | Karviná David Sikora | KA | 17,29 | - | - | |
20. | Karviná Martin Gryč | KA | 17,32 | - | - | |
21. | Bulgaria ( Bulharsko ) Iliyan Shishmanov | - | 17,37 | - | - | |
21. | Karviná Tomáš Drobisz | KA | 27,47 | - | - | |
22. | Bulgaria ( Bulharsko ) Petar Dikov | - | 17,39 | - | - | |
23. | Bulgaria ( Bulharsko ) Aleksandar Kyuchukov | - | 18,38 | - | - | |
24. | Bulgaria ( Bulharsko ) Tsvetoslav Davidov | - | 18,93 | - | - | |
25. | Bulgaria ( Bulharsko ) Evgeni Ivanov | - | 19,52 | - | - | |
26. | Bulgaria ( Bulharsko ) Yordan Genov | - | 21,19 | - | - | |
26. | Bulgaria ( Bulharsko ) Anastas Popov | - | 21,19 | - | - | |
28. | Karviná Miroslav Arvai | KA | 23,03 | - | - | |
29. | Bulgaria ( Bulharsko ) Martin Hristov | - | 24,88 | - | - | |
30. | Žilina Samuel Hroboň | ZA | 24,90 | - | - | |
32. | Ostrava Karel Ryl | OV | NP | - | - | |
32. | Bulgaria ( Bulharsko ) Radoslav Stamov | - | NP | - | - | |
32. | Karviná Petr Langer | KA | NP | - | - | |
32. | Ostrava Pavel Maňas | OV | NP | - | - | |
32. | Bulgaria ( Bulharsko ) Nikolai Neikov | - | NP | - | - | |
32. | Žilina Richard Bujna | ZA | NP | - | - | |
32. | Žilina Pavol Havlan | ZA | NP | - | - | |
32. | Bulgaria ( Bulharsko ) Dimitar Georgiev | - | NP | - | - | |
32. | Bulgaria ( Bulharsko ) Stefan Lefedjiev | - | NP | - | - |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS věž
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hranice Adriana Janíčková | PR | 7,89 | - | - | |
2. | Dolní Čermná Markéta Marková | UO | 8,59 | - | - | |
3. | Praha Barbora Šubrtová | AB | 8,69 | - | - | |
4. | Ostrava Veronika Krejčí | OV | 8,90 | - | - | |
5. | Ostrava Petra Mifkovičová | OV | 9,01 | - | - | |
6. | Praha Lucie Hirmerová | AB | 9,24 | - | - | |
7. | Praha Tereza Růžičková | AB | 9,35 | - | - | |
8. | Bratislava Patrícia Betáková | BA | 9,57 | - | - | |
9. | Ostrava Klára Foltynová | OV | 9,83 | - | - | |
10. | Ostrava Leona Vašíčková | OV | 9,95 | - | - | |
11. | Žilina Jana Bednáriková | ZA | 10,02 | - | - | |
12. | Bulgaria ( Bulharsko ) Krasimira Krasteva | - | 10,33 | - | - | |
13. | Olomouc Kateřina Uhrová | OL | 10,45 | - | - | |
14. | České Budějovice Kristýna Hořejšová | CB | 10,62 | - | - | |
15. | Zvolen Zuzana Betáková | ZV | 10,92 | - | - | |
16. | Bulgaria ( Bulharsko ) Alexandra Tyagova | - | 10,93 | - | - | |
17. | Ostrava Veronika Šejbová | OV | 10,97 | - | - | |
18. | Pardubice Martina Mertová | PA | 11,14 | - | - | |
19. | Pardubice Hana Havlíčková | PA | 11,24 | - | - | |
20. | Praha Kateřina Žibřidová | AB | 11,32 | - | - | |
21. | Ostrava Klára Bezručová | OV | 11,33 | - | - | |
22. | Ostrava Kristýna Kachlíková | OV | 11,38 | - | - | |
23. | Praha Martina Červená | AB | 11,96 | - | - | |
24. | České Budějovice Soňa Klugová | CB | 12,93 | - | - | |
25. | Praha Nikola Vavřichová | AB | 12,98 | - | - | |
26. | České Budějovice Veronika Jarolímková | CB | 13,72 | - | - | |
27. | České Budějovice Markéta Medviďová | CB | 13,95 | - | - | |
28. | Ostrava Michaela Vanclová | OV | 14,64 | - | - | |
29. | Žilina Alexandra Štefanická | ZA | 14,66 | - | - | |
30. | Žilina Iveta Ujpálová | ZA | 14,89 | - | - | |
31. | České Budějovice Simona Fišerová | CB | 15,21 | - | - | |
32. | České Budějovice Zdena Vobinušková | CB | 17,00 | - | - | |
33. | Bulgaria ( Bulharsko ) Petya Kyupova | - | NP | - | - | |
33. | Ostrava Karolína Branná | OV | NP | - | - | |
33. | Bulgaria ( Bulharsko ) Jaklin Nikolaeva | - | NP | - | - | |
33. | Bulgaria ( Bulharsko ) Ralitsa Yuliyanova | - | NP | - | - | |
33. | Ostrava Veronika Borůvková | OV | NP | - | - | |
33. | České Budějovice Václava Ulrychová | CB | NP | - | - | |
33. | Praha Lucie Pohanková | AB | NP | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře