Výsledky soutěže
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost mladší 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Lužná Matušková Nela | RA | 18,78 | 22,82 | 18,78 | |
2. | Kojetice Navrátilová Eliška | TR | 18,81 | 19,09 | 18,81 | |
3. | Bystřice nad Úhlavou Babková Iva | KT | 19,56 | 19,56 | 20,48 | |
4. | Těchov Nečasová Viktorie | BK | 19,80 | 19,89 | 19,80 | |
5. | Svatý Jiří Šplíchalová Adéla | UO | 19,91 | 19,91 | 19,94 | |
6. | Hovězí Surovčáková Andrea | VS | 19,91 | 19,91 | 20,51 | |
7. | Doloplazy Zbořilová Anna | PV | 20,68 | 21,29 | 20,68 | |
8. | Česká Metuje Štěpánové Adéla | NA | 20,75 | 22,08 | 20,75 | |
9. | Lubenec Zatloukalová Simona | LN | 20,89 | 21,21 | 20,89 | |
10. | Vesec Chlomková Vendula | SM | 21,57 | 21,64 | 21,57 | |
11. | Smrkov Smejkalová Nikola | TA | 21,65 | 22,70 | 21,65 | |
12. | Hrabová Namyslová Věra | SU | 23,11 | 23,11 | 24,60 | |
13. | Dolní Měcholupy Vojtová Klára | AB | 23,57 | 25,15 | 23,57 | |
14. | Plesná Šuleková Petra | OV | 24,43 | 26,14 | 24,43 | |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost střední 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Hutisko Kotulková Hana | VS | 17,37 | 17,77 | 17,37 | |
2. | Dešenice Ledvinová Lucie | KT | 18,40 | 18,40 | 19,03 | |
3. | Rožmitál pod Třemšínem Vlachová Karolína | PB | 18,65 | 18,91 | 18,65 | |
4. | Desná Kusá Kateřina | SY | 18,78 | 19,00 | 18,78 | |
5. | Bořitov Páralová Simona | BK | 19,07 | 20,29 | 19,07 | |
6. | Hájov Onderková Adéla | NJ | 19,11 | NP | 19,11 | |
7. | Strážkovice Máchová Pavla | CB | 19,57 | 19,57 | 19,98 | |
8. | Libňatov Sacherová Lucie | TU | 19,63 | 29,69 | 19,63 | |
9. | Mezirolí Petříková Adriana | KV | 19,76 | 19,76 | 20,14 | |
10. | Stráž nad Nisou Strnadové Nicol | LI | 20,02 | 20,45 | 20,02 | |
11. | Jednov Rusová Valérie | PV | 20,27 | 20,27 | NP | |
12. | Dolní Měcholupy Kolářová Anna | AB | 20,39 | 21,08 | 20,39 | |
13. | Cítoliby Vernerová Daniela | LN | 20,68 | NP | 20,68 | |
14. | Kojetice Navrátilová Veronika | TR | 21,14 | 21,14 | 24,41 | |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost starší 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Obory Plavcové Miloslava | PB | 18,52 | 18,79 | 18,52 | |
2. | Klenová Presslová Natálie | KT | 18,61 | NP | 18,61 | |
3. | Pačlavice Kaňová Hana | KM | 18,65 | 18,65 | 19,15 | |
4. | Hajnice Langerová Natálie | TU | 18,96 | 20,65 | 18,96 | |
5. | Komárovice Magerová Karolína | VS | 19,05 | 19,05 | NP | |
6. | Horní Lukavice Haufová Zuzana | PJ | 19,20 | 19,20 | 20,93 | |
7. | Opatovice Kostruchová Tereza | PR | 19,54 | 19,54 | 19,68 | |
8. | Slaník Rodová Tereza | ST | 19,56 | 19,56 | 31,47 | |
9. | Horní Studenec Vanclová Barbora | HB | 19,61 | 20,01 | 19,61 | |
10. | Hroznová Lhota Školařová Nikola | HO | 19,65 | 19,65 | 20,07 | |
11. | Telnice Burešová Anna | UL | 20,18 | 40,50 | 20,18 | |
12. | Veselý Žďár Korejtková Lenka | HB | 20,50 | 22,51 | 20,50 | |
13. | Horní Měcholupy Aulická Kateřina | AB | 20,61 | 20,61 | 25,55 | |
14. | Bochov Liptáková Eliška | KV | 23,61 | 31,78 | 23,61 | |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost mladší 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Žichlínek Motl Jan | UO | 18,46 | 18,93 | 18,46 | |
2. | Duchcov Šíp Adam | TP | 19,06 | 19,35 | 19,06 | |
3. | Morkovice Vymazal Vít | KM | 19,84 | 20,61 | 19,84 | |
4. | Senetářov Zouhar Filip | BK | 19,84 | 22,97 | 19,84 | |
5. | Markvartice Kříž David | JI | 20,30 | 21,24 | 20,30 | |
6. | Lubina Dubec Jan | NJ | 20,36 | 25,39 | 20,36 | |
7. | Ploukonice Drbola Jan | SM | 20,78 | 20,78 | 28,51 | |
8. | Chlum u Třeboně Píthart Oliver | JH | 21,21 | 21,21 | NP | |
9. | Horní Bělá Šiška Ondřej | PS | 21,71 | 21,71 | 27,28 | |
10. | Horní Studénky Babišta Vít | SU | 22,03 | 22,09 | 22,03 | |
11. | Chlum Válek Leoš | CK | 22,65 | 23,25 | 22,65 | |
12. | Písnice Kulhánek Ondřej | AB | 25,49 | 25,49 | 28,23 | |
13. | Červený Hrádek Plaček Václav | KO | 39,45 | 39,45 | NP | |
14. | Jáchymov Mrhálek Tomáš | KV | NP | NP | NP | |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost střední 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Zádveřice Běl íček Petr | ZL | 17,64 | 18,85 | 17,64 | |
2. | Hradec Dokulil Jakub | PJ | 17,71 | 17,71 | 19,44 | |
3. | Královo Pole Kalášek Filip | BM | 17,82 | 18,37 | 17,82 | |
4. | Cítoliby Vrba Daniel | LN | 18,17 | NP | 18,17 | |
5. | Lučany nad Nisou Šruma Matěj | JN | 18,86 | 19,33 | 18,86 | |
6. | Choceňské Předměstí Janďourek Tomáš | UO | 18,91 | 18,91 | NP | |
7. | Hrdlořezy Špringl Matěj | MB | 18,97 | 18,97 | NP | |
8. | Olešnice Hovorka Jakub | OL | 19,06 | 19,06 | 30,31 | |
9. | Kojetice Řehůřek Jakub | TR | 19,11 | 19,11 | 19,64 | |
10. | Letňany Hospodka Vojtěch | AB | 19,67 | 19,57 | 19,61 | |
11. | Nová Role Svoboda Dominik | KV | 19,75 | 19,75 | 23,73 | |
12. | Plešovice Kneisl Marek | CK | 22,82 | 22,82 | NP | |
13. | Horní Studénky Turek Michal | SU | 23,57 | 23,57 | 29,96 | |
14. | Nošovice Kaloč Filip | FM | NP | NP | NP | |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost starší 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Teplá Hemza Filip | KV | 17,10 | 17,51 | 17,10 | |
2. | Běloves Hoffman David | NA | 17,55 | 17,55 | 19,09 | |
3. | Záříčí Belis Alexandros | KM | 17,74 | 17,74 | NP | |
4. | Tvarožná Pejřil Michal | BO | 18,30 | 25,50 | 18,30 | |
5. | Muglinov Žlebek Josef | OV | 18,47 | 18,47 | 29,97 | |
6. | Pohled Eis Petr | HB | 18,68 | 18,68 | 19,30 | |
7. | Letňany Ju Wang Sheng | AB | 19,11 | 19,75 | 19,11 | |
8. | Svatý Jiří Lang Martin | UO | 19,13 | 19,13 | NP | |
9. | Cítoliby Borl Lukáš | LN | 19,51 | 28,61 | 19,51 | |
10. | Nedabyle Tibitancl Jan | CB | 20,06 | 20,06 | 20,47 | |
11. | Skryje Špaček Michal | ZR | 20,47 | 22,05 | 20,47 | |
12. | Bystřice nad Úhlavou Hájek Jakub | KT | 21,53 | 21,53 | NP | |
13. | Býškovice Lesák Lukáš | PR | 38,31 | 38,31 | NP | |
14. | Poniklá Holubec Vojtěch | SM | NP | NP | NP | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
2014/07/16 |
Svitavy, věže, Mistrovství světa juniorů v požárním sportu |
FSCR |
2014/07/16 |
Svitavy, věže - finále, Mistrovství světa juniorů v požárním sportu |
FSCR |
2014/07/17 |
Svitavy, 100 m s překážkami, Mistrovství světa juniorů v požárním sportu |
FSCR |
2014/07/17 |
Svitavy, 100 m s finale, MS Svitavy 2014 |
FSCR |
2014/07/18 |
Svitavy, Štafeta 4 x 100m, Mistrovství světa juniorů v požárním sportu |
FSCR |
2014/07/19 |
Svitavy, Požární útok, Mistrovství světa juniorů v požárním sportu |
FSCR |
2019/07/05 |
Svitavy, Dvojboj, Mistrovství České republiky dorost 2019 |
MČR |
2019/07/05 |
Svitavy, Běh na 100 m, Mistrovství České republiky dorost 2019 |
MČR |
2019/07/06 |
Svitavy, Běh na 100 m, Mistrovství České republiky dorost 2019 |
MČR |
2019/07/06 |
Svitavy, Běh na 100 m,družstev, Mistrovství České republiky dorost 2019 |
MČR |
2019/07/07 |
Svitavy, 4x100 m, Mistrovství České republiky dorost 2019 |
MČR |
2019/07/07 |
Svitavy, Požární útok, Mistrovství České republiky dorost 2019 |
MČR |
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
Komentáře