Liga: | Zlínská liga požárního sportu |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 04. 07. 2015 12:00 |
Kontakt: | František Měřička |
Telefon: | 736 115 974 |
Okres: | Zlín |
Kraj: | Zlínský |
Zadal: | Administrátor ZLPS |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zahnašovice | KM | 17,38 | 17,24 | 17,38 | |
2. | Vésky | UH | 17,50 | 17,38 | 17,50 | |
3. | Velký Ořechov B | ZL | 17,98 | 17,98 | 17,27 | |
4. | Hradčovice | UH | 18,09 | 17,89 | 18,09 | |
5. | Vrbětice | ZL | 18,41 | 16,45 | 18,41 | |
6. | Vésky B | UH | 18,51 | 18,51 | 18,47 | |
7. | Poteč | ZL | 18,89 | 18,26 | 18,89 | |
8. | Nedašov | ZL | 19,10 | 19,10 | 18,34 | |
9. | Hřivínův Újezd - Kaňovice | ZL | 19,11 | 18,25 | 19,11 | |
10. | Mistřice | UH | 19,14 | 19,14 | 17,92 | |
11. | Vysoké Pole | ZL | 19,21 | 19,21 | 17,67 | |
12. | Louky | ZL | 19,34 | 19,34 | 19,17 | |
13. | Velký Ořechov C | ZL | 19,35 | 18,56 | 19,35 | |
14. | Bratřejov | ZL | 19,43 | 19,43 | 19,30 | |
15. | Racková | ZL | 19,72 | 19,72 | 19,03 | |
16. | Štítná nad Vláří | ZL | 19,95 | 19,95 | 19,23 | |
17. | Mladcová | ZL | 20,46 | 17,30 | 20,46 | |
18. | Bojkovice | UH | 20,48 | 20,48 | 19,48 | |
19. | Nedašova Lhota | ZL | 20,54 | 18,57 | 20,54 | |
20. | Martinice | KM | 21,58 | 21,58 | 20,33 | |
21. | Nevšová | ZL | 22,36 | 21,83 | 22,36 | |
22. | Hostětín | UH | 25,58 | 25,58 | 25,42 | |
23. | Jestřabí | ZL | NP | 19,84 | NP | |
23. | Šarovy | ZL | NP | NP | NP | |
23. | Valašské Příkazy | VS | NP | NP | NP | |
23. | Mirošov | ZL | NP | 18,62 | NP | |
23. | Mysločovice | ZL | NP | NP | NP | |
23. | Tečovice | ZL | NP | NP | NP |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zahnašovice | KM | 17,89 | 17,89 | 17,11 | |
2. | Hřivínův Újezd - Kaňovice | ZL | 18,33 | 18,04 | 18,33 | |
3. | Hřivínův Újezd | ZL | 18,38 | 18,38 | 17,74 | |
4. | Velký Ořechov | ZL | 18,87 | 18,87 | 18,57 | |
5. | Bojkovice | UH | 19,73 | 19,73 | 18,45 | |
6. | Vlachovice | ZL | 20,78 | 20,78 | 19,74 | |
7. | Nedašova Lhota | ZL | 21,74 | 21,74 | 18,76 | |
8. | Racková | ZL | 25,42 | 25,42 | 23,20 | |
9. | Sazovice | ZL | 39,59 | 39,37 | 39,59 | |
10. | Machová | ZL | NP | NP | NP | |
10. | Bratřejov | ZL | NP | 19,18 | NP | |
10. | Malenovice | ZL | NP | NP | NP |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malenovice | ZL | 19,02 | 19,01 | 19,02 | |
2. | Kaňovice | ZL | 19,61 | 19,61 | 18,41 | |
3. | Machová | ZL | 21,01 | 20,88 | 21,01 | |
4. | Racková | ZL | 21,64 | 21,64 | 20,05 | |
5. | Lhota | ZL | 26,16 | 26,16 | 19,68 | |
6. | Bohuslavice u Zlína | ZL | 27,50 | 26,88 | 27,50 | |
7. | Sazovice | ZL | 37,50 | 37,50 | 20,25 |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sazovice | ZL | 17,20 | 16,27 | 17,20 | |
2. | Mysločovice | ZL | 17,55 | 17,48 | 17,55 | |
3. | Valašské Příkazy | VS | 18,56 | 18,56 | 17,02 | |
4. | Zádveřice | ZL | 20,47 | 20,47 | 19,85 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Starý Lískovec Sport | BM | 16,31 | 16,25 | 16,31 | 2013/08/10 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
2. | Nevcehle | JI | 16,37 | 16,39 | 16,39 | 2013/08/10 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
3. | Velký Ořechov C | ZL | 16,24 | 16,43 | 16,43 | 2021/08/07 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
4. | Bezděkov pod Třemšínem | PB | 16,31 | 16,58 | 16,58 | 2013/08/10 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
5. | Sychotín | BK | 16,75 | 16,69 | 16,75 | 2013/08/10 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
6. | Nevcehle | JI | 16,85 | 16,53 | 16,85 | 2012/08/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
7. | Trnava | TR | 16,89 | 16,76 | 16,89 | 2013/08/10 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
8. | Vrbětice | ZL | 16,92 | 16,76 | 16,92 | 2017/08/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
9. | Žernovník | BK | 16,91 | 16,93 | 16,93 | 2012/08/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
10. | Vrbětice | ZL | 16,80 | 16,95 | 16,95 | 2014/08/23 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
11. | Vrbětice | ZL | 16,79 | 16,96 | 16,96 | 2012/08/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
12. | Mladcová | ZL | 16,42 | 17,00 | 17,00 | 2013/08/10 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
13. | Libuň | JC | 17,05 | 16,92 | 17,05 | 2013/08/10 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
14. | Vésky B | UH | 17,09 | 16,79 | 17,09 | 2018/08/11 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
15. | Renmotor Jinolice | JC | 16,63 | 17,09 | 17,09 | 2013/08/10 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
16. | Plumlov | PV | 16,73 | 17,10 | 17,10 | 2010/06/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
17. | Vésky B | UH | 17,12 | 16,62 | 17,12 | 2019/08/10 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
18. | Vrbětice | ZL | 17,12 | 16,93 | 17,12 | 2013/09/21 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
19. | Letohrad - Kunčice B | UO | 17,03 | 17,13 | 17,13 | 2013/08/10 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
20. | Pasohlávky | BO | 17,14 | 16,85 | 17,14 | 2013/08/10 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
21. | Velký Ořechov B | ZL | 17,14 | 17,16 | 17,16 | 2016/08/20 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
22. | Olšovec | PR | 17,20 | 16,67 | 17,20 | 2013/08/10 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
23. | Stará Říše | JI | 17,20 | 17,06 | 17,20 | 2013/08/10 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
24. | Horní Poříčí | BK | 17,20 | 17,20 | 17,20 | 2013/08/10 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
25. | Žernovník | BK | 17,21 | 17,17 | 17,21 | 2013/08/10 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
26. | Radíkov | PR | 16,77 | 17,24 | 17,24 | 2010/06/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
27. | Lavičky | ZR | 17,28 | 16,89 | 17,28 | 2013/08/10 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
28. | Vrbětice | ZL | 17,29 | 16,89 | 17,29 | 2016/08/20 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
29. | Štítná nad Vláří | ZL | 17,32 | 16,94 | 17,32 | 2017/08/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
30. | Velký Ořechov C | ZL | 17,36 | 16,64 | 17,36 | 2019/08/10 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenky TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pohořelice | ZL | 19,09 | 19,21 | 19,21 | 2023/08/12 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
---|---|---|---|---|
Mistřice - Muži | 19,14 | https://youtu.be/ggaPBUbpyc4 | Petr Kropáč | |
Machová - Dorostenky | 21,01 | https://youtu.be/YfEcl2bfneY | Kateřina Brázdilová | |
Machová - Ženy | NP | https://youtu.be/GMd9Ftccd1s | Kateřina Brázdilová | |
Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře