Liga: | JL |
Místo: | Borovice |
Okres: | Mladá Boleslav |
Kraj: | Středočeský |
Kdy: | 15. 09. 2018 10:00 |
Kontakt: | Radek Kuntoš |
Telefon: | +420 722 965 386 |
Začátek rezervace: | 10. 09. 2018 20:00 |
Konec rezervace: | 14. 09. 2018 20:00 |
Začátek tipování: | 10. 09. 2018 20:00 |
Konec hlasování: | 14. 09. 2018 00:00 |
Zadal: | Blanka Kuntošová |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Poznámka pořadatele
e-mail: kuntosradek@seznam.cz
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-borovice-9309.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | Veselá | MB | Olda Česák | ||
2 | 4 | Dneboh | MB | Ondřej Jirčák | ||
3 | 5 | Košťálov | SM | Lenka Poloprutská | ||
4 | 6 | Velké Hamry | JN | MAD Matthew | ||
5 | 7 | Kosmonosy | MB | Jan Klimo | ||
6 | 8 | Pšánky | HK | Jakub Doskočil | ||
7 | 9 | Mříčná | SM | sdhmricna | ||
8 | 10 | Jirkov | JN | Míra Berka | ||
9 | 11 | Malá Skála | JN | Radek Havelka | ||
10 | 12 | Tatobity | SM | marek bárta | ||
11 | 13 | Krásná Ves | MB | Jenda Macoun | ||
12 | 14 | Dobšín Kamenice | MB | Filip Hájek | ||
13 | 15 | Sychrov | MB | Barbora Křapková | ||
14 | 16 | Břehy | MB | Petr Zavrtálek | ||
15 | 18 | Podůlší | Becko | JC | Loumis | |
16 | 27 | Jílové u Držkova | JN | Lukáš | ||
17 | 28 | Olešnice | SM | Lukáš Marek | ||
18 | 29 | Obrubce | MB | Pepa Adam | ||
19 | 30 | Zlatá Olešnice | JN | Vojtěch Růžička | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Jeřmanice | LI | Iveta | ||
2 | 2 | Sychrov | A | MB | Barbora Křapková | |
3 | 3 | Kosmonosy | MB | Jenda Macoun | ||
4 | 4 | Katusice | MB | Denisa Boháčková | ||
5 | 5 | Košťálov | SM | Lenka Poloprutská | ||
6 | 6 | Sychrov | B | MB | Barbora Křapková | |
7 | 7 | Malá Skála | Béčko | JN | Andrea Vavřichová | |
8 | 8 | Bílý Potok | LI | Iveta | ||
9 | 9 | Bratříkov | JN | Zuzana Pfeiferová | ||
10 | 10 | Libuň | JC | Hana Jarolímková | ||
11 | 11 | Mříčná | SM | sdhmricna | ||
12 | 20 | Borovice | MB | Radek Kuntoš |
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Košťálov | SM | 15,96 | 16,02 | 16,02 | 2018/09/15 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
2. | Benešov u Semil | SM | 16,16 | 16,11 | 16,16 | 2017/08/26 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
3. | Borovice | MB | 16,96 | 16,91 | 16,96 | 2016/08/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
4. | Benešov u Semil | SM | 16,99 | 16,63 | 16,99 | 2016/08/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
5. | Krásná Ves | MB | 17,07 | 16,70 | 17,07 | 2016/08/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
6. | Libuň | JC | 17,13 | 16,57 | 17,13 | 2018/09/15 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
7. | Košťálov | SM | 17,16 | 16,35 | 17,16 | 2019/07/20 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
8. | Myštěves | HK | 16,68 | 17,26 | 17,26 | 2016/08/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
9. | Benešov u Semil | SM | 17,06 | 17,28 | 17,28 | 2018/09/15 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
10. | Benešov u Semil | SM | 17,29 | 17,07 | 17,29 | 2014/06/28 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
11. | Košťálov | SM | 17,08 | 17,34 | 17,34 | 2016/08/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
12. | Malá Skála Béčko | JN | 16,87 | 17,34 | 17,34 | 2019/07/20 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
13. | Sychrov A | MB | 17,22 | 17,36 | 17,36 | 2018/09/15 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
14. | Katusice | MB | 17,37 | 17,33 | 17,37 | 2018/09/15 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
15. | Libuň | JC | 17,43 | 17,37 | 17,43 | 2016/08/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
16. | Sychrov A | MB | 17,39 | 17,55 | 17,55 | 2019/07/20 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
17. | Jablonec nad Jizerou | SM | 16,98 | 17,56 | 17,56 | 2016/08/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
18. | Pěnčín | JN | 16,91 | 17,59 | 17,59 | 2021/07/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
19. | Ploukonice | SM | 16,44 | 17,60 | 17,60 | 2021/07/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
20. | Bratříkov | JN | 17,64 | 17,63 | 17,64 | 2021/07/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
21. | Jeřmanice | LI | 17,61 | 17,71 | 17,71 | 2019/07/20 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
22. | Jeřmanice | LI | 17,52 | 17,76 | 17,76 | 2018/09/15 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
23. | Jablonec nad Jizerou | SM | 17,81 | 17,08 | 17,81 | 2017/08/26 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
24. | Myštěves | HK | 17,81 | 16,62 | 17,81 | 2014/06/28 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
25. | Pěnčín | JN | 16,92 | 17,83 | 17,83 | 2019/07/20 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
26. | Krásná Ves | MB | 17,62 | 17,94 | 17,94 | 2014/06/28 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
27. | Libuň | JC | 17,68 | 17,99 | 17,99 | 2017/08/26 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
28. | Myštěves | HK | - | - | 18,08 | 2013/06/16 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
29. | Košťálov | SM | 18,08 | 18,04 | 18,08 | 2021/07/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
30. | Katusice | MB | 17,75 | 18,16 | 18,16 | 2019/07/20 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
31. | Sychrov | MB | 18,21 | 16,99 | 18,21 | 2014/06/28 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
32. | Benešov u Semil | SM | - | - | 18,22 | 2013/06/16 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
33. | Malá Skála Béčko | JN | 17,34 | 18,23 | 18,23 | 2016/08/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
34. | Malá Skála Béčko | JN | 17,46 | 18,26 | 18,26 | 2018/09/15 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
35. | Sychrov | MB | 17,85 | 18,36 | 18,36 | 2017/08/26 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
36. | Kosmonosy | MB | 18,40 | 17,37 | 18,40 | 2019/07/20 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
37. | Sychrov | MB | - | - | 18,63 | 2013/06/16 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
38. | Bratříkov | JN | 17,21 | 18,67 | 18,67 | 2019/07/20 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
39. | Kosmonosy | MB | 18,69 | 18,54 | 18,69 | 2021/07/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
40. | Sychrov | MB | 17,15 | 18,72 | 18,72 | 2021/07/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
41. | Olešnice | SM | 18,77 | 18,25 | 18,77 | 2021/07/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
42. | Břehy | MB | 17,28 | 18,85 | 18,85 | 2021/07/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
43. | Břehy | MB | 18,87 | 18,78 | 18,87 | 2016/08/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
44. | Malá Skála Béčko | JN | - | - | 18,87 | 2013/06/16 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
45. | Bratříkov | JN | 17,10 | 18,89 | 18,89 | 2016/08/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
46. | Bratříkov | JN | 17,28 | 19,00 | 19,00 | 2017/08/26 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
47. | Katusice | MB | 18,17 | 19,03 | 19,03 | 2021/07/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
48. | Mříčná | SM | 19,07 | 18,78 | 19,07 | 2019/07/20 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
49. | Ploukonice | SM | 16,56 | 19,17 | 19,17 | 2019/07/20 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
50. | Borovice | MB | - | - | 19,19 | 2013/06/16 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
51. | Borovice | MB | 18,37 | 19,40 | 19,40 | 2014/06/28 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
52. | Jeřmanice | LI | 19,48 | 19,50 | 19,50 | 2016/08/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
53. | Bechov | MB | 19,60 | 18,23 | 19,60 | 2021/07/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
54. | Borovice | MB | 19,41 | 19,92 | 19,92 | 2019/07/20 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
55. | Obrubce | MB | 19,99 | 17,63 | 19,99 | 2016/08/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
56. | Malá Skála Béčko | JN | 17,01 | 20,20 | 20,20 | 2014/06/28 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
57. | Bechov | MB | 20,39 | 20,32 | 20,39 | 2019/07/20 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
58. | Libuň | JC | - | - | 20,40 | 2013/06/16 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
59. | Malá Skála B | JN | 19,21 | 20,50 | 20,50 | 2021/07/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
60. | Bratříkov | JN | 20,52 | 20,79 | 20,79 | 2014/06/28 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
61. | Malá Skála Béčko | JN | 20,19 | 20,91 | 20,91 | 2017/08/26 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
62. | Borovice | MB | 19,06 | 21,03 | 21,03 | 2018/09/15 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
63. | Krásná Ves | MB | - | - | 21,62 | 2013/06/16 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
64. | Břehy | MB | 21,79 | 20,27 | 21,79 | 2017/08/26 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
65. | Sychrov B | MB | 19,02 | 22,51 | 22,51 | 2018/09/15 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
66. | Krásná Ves | MB | 22,55 | 23,03 | 23,03 | 2021/07/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
67. | Bratříkov | JN | - | - | 23,49 | 2013/06/16 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
68. | Loukov | MB | 23,55 | 22,85 | 23,55 | 2016/08/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
69. | Krásná Ves | MB | 25,10 | 25,46 | 25,46 | 2017/08/26 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
70. | Borovice | MB | 22,48 | 26,51 | 26,51 | 2021/07/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
71. | Libuň | JC | 29,86 | 29,87 | 29,87 | 2014/06/28 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
72. | Borovice | MB | 29,85 | 30,00 | 30,00 | 2017/08/26 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
73. | Huť | JN | - | - | 32,10 | 2013/06/16 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
74. | Sychrov | MB | 31,63 | 32,84 | 32,84 | 2016/08/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
75. | Mříčná | SM | 33,87 | 32,60 | 33,87 | 2018/09/15 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
76. | Huť | JN | 22,63 | 34,25 | 34,25 | 2014/06/28 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
77. | Bratříkov | JN | 30,02 | 34,94 | 34,94 | 2018/09/15 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
78. | Košťálov | SM | 42,92 | 34,50 | 42,92 | 2017/08/26 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
79. | Sychrov B | MB | NP | NP | NP | 2019/07/20 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
80. | Sychrov M | MB | NP | NP | NP | 2017/08/26 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
81. | Břehy | MB | NP | NP | NP | 2019/07/20 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
82. | Jeřmanice | LI | NP | NP | NP | 2014/06/28 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2013/06/16 | Hřiště Borovice, Borovický pohár | |
2013/06/16 | Borovice, fotbalové hřiště, Borovický pohár | |
2014/06/28 | Borovice, Borovický pohár | |
2015/08/15 | Borovice, Borovický pohár | |
2016/08/13 | Borovice, Borovický pohár | |
2017/08/26 | Borovice, Borovický pohár | |
2018/09/15 | Borovice, Borovický pohár | |
2019/07/20 | Borovice, Borovický pohár | |
2021/07/18 | Borovice, Borovický pohár | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/05/18 | Kosmonosy - Bechov, Memoriál Josefa Ryse | |
2024/05/19 | Radimovice, Sychrovský pohár | |
2024/05/25 | Bechov, Pohár Formanka | |
2024/05/26 | Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka | |
2024/06/08 | Sychrov, Káčovský pohár | |
2024/06/29 | Krásná Ves, Krásnoveský pohár | |
2024/07/05 | Pěnčín, Memoriál Ladislava Hladkého | |
2024/07/06 | Dubenec, JL Dubenec | |
2024/08/10 | Malá Skála, Maloskalský pohár | |
2024/08/11 | Dneboh, Pohár Drábských světniček | |
2024/08/31 | Jirkov, Jirkovská proudnice | |
2024/09/07 | Tanvald, O pohár starosty města Tanvaldu | |
2024/09/14 | Košťálov, Košťálovský pohár | |
2024/09/21 | Benešov u Semil, Benešovský pohár | |
Kdy | Kde | Liga |