| Liga: | FSEU |
| Místo: | Lukov |
| Okres: | Zlín |
| Kraj: | Zlínský |
| Kdy: | 04. 05. 2019 21:00 |
| Kontakt: | Lukov |
| Telefon: | |
| Začátek rezervace: | 14. 04. 2019 20:30 |
| Konec rezervace: | 03. 05. 2019 20:00 |
| Začátek tipování: | 04. 05. 2019 20:00 |
| Konec hlasování: | 04. 05. 2019 00:00 |
| Zadal: | Martin |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: | https://www.facebook.com/SDHLUKOV/ |
Poznámka pořadatele
O pohár bílé paní Lukov
1. ročník noční hasičské soutěže
Kdy: sobota - 4.5.2019
Kde: hřiště SDH Lukov
Časový harmonogram: start prvního družstva 21:00
Kategorie: muži i ženy 2B
Startovné: 200,-
VIP startovné: denní+noční + 7x poukaz na občerstvení
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-lukov-10405.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
nerozlišeno
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zahnašovice | KM | 14,72 | 14,51 | 14,72 | 2017/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Štítná nad Vláří | ZL | 14,76 | 14,71 | 14,76 | 2017/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Velký Ořechov C | ZL | 14,89 | 14,64 | 14,89 | 2019/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Vysoké Pole | ZL | 14,97 | 14,83 | 14,97 | 2018/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Zahnašovice | KM | 15,01 | 14,22 | 15,01 | 2019/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Nevšová | ZL | 14,91 | 15,11 | 15,11 | 2017/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Velký Ořechov B | ZL | 15,18 | 15,15 | 15,18 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Vésky | UH | 15,17 | 15,21 | 15,21 | 2017/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Zahnašovice | KM | 15,22 | 14,20 | 15,22 | 2018/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Mirošov | ZL | 15,23 | 15,10 | 15,23 | 2017/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Nevšová | ZL | 15,23 | 14,81 | 15,23 | 2018/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Vrbětice | ZL | 14,92 | 15,29 | 15,29 | 2018/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Vésky B | UH | 15,00 | 15,30 | 15,30 | 2018/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Mladcová | ZL | 14,49 | 15,30 | 15,30 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Vrbětice | ZL | 14,84 | 15,35 | 15,35 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Hrabůvka | PR | 15,35 | 15,01 | 15,35 | 2019/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Nedašova Lhota | ZL | 15,36 | 15,36 | 15,36 | 2017/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Velký Ořechov C | ZL | 15,47 | 15,46 | 15,47 | 2017/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Vésky | UH | 15,49 | 15,14 | 15,49 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Hrabůvka | OV | 15,36 | 15,57 | 15,57 | 2018/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Kněžpole | UH | 15,33 | 15,60 | 15,60 | 2019/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Vysoké Pole | ZL | 15,61 | 14,66 | 15,61 | 2017/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Mladcová | ZL | 15,53 | 15,64 | 15,64 | 2019/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Štítná nad Vláří | ZL | 15,15 | 15,68 | 15,68 | 2018/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Velký Ořechov C | ZL | 15,70 | 15,00 | 15,70 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Lukov | ZL | 14,84 | 15,79 | 15,79 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Lukov | ZL | 15,48 | 15,82 | 15,82 | 2017/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Hradčovice | UH | 15,59 | 15,87 | 15,87 | 2017/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Ratiboř | VS | 15,91 | 15,86 | 15,91 | 2019/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Nevšová | ZL | 15,96 | 15,92 | 15,96 | 2019/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Nevšová B | ZL | 15,46 | 15,99 | 15,99 | 2019/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Mysločovice | ZL | 15,97 | 16,05 | 16,05 | 2017/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Ratiboř | VS | 16,06 | 14,92 | 16,06 | 2018/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Velký Ořechov B | ZL | 15,63 | 16,06 | 16,06 | 2018/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Lukov B | ZL | 15,82 | 16,16 | 16,16 | 2018/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Svatobořice | HO | 16,19 | 15,95 | 16,19 | 2019/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Ublo | ZL | 16,20 | 15,85 | 16,20 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Martinice | KM | 16,31 | 15,99 | 16,31 | 2018/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Slušovice | ZL | 16,34 | 15,52 | 16,34 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Lukov | ZL | 15,28 | 16,40 | 16,40 | 2018/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Vésky B | UH | 16,47 | 19,95 | 16,47 | 2019/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Slušovice | ZL | 16,07 | 16,48 | 16,48 | 2017/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Nedašov | ZL | 16,53 | 16,42 | 16,53 | 2017/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Louky | ZL | 16,60 | 16,54 | 16,60 | 2017/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Štítná nad Vláří | ZL | 14,86 | 16,64 | 16,64 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Nedašov | ZL | 16,65 | 15,99 | 16,65 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Velký Ořechov C | ZL | 16,69 | 15,45 | 16,69 | 2018/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Martinice | KM | 16,74 | 16,32 | 16,74 | 2019/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Martinice | KM | 16,09 | 16,78 | 16,78 | 2017/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Vésky B | UH | 16,09 | 16,78 | 16,78 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bohuslavice u Zlína | ZL | 16,13 | 16,43 | 16,43 | 2023/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Bojkovice | UH | 16,69 | 16,52 | 16,69 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Roštění | KM | 16,56 | 16,85 | 16,85 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Vlachovice | ZL | 16,77 | 16,94 | 16,94 | 2023/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Olšovec | PR | 16,96 | 16,54 | 16,96 | 2021/08/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Rymice | KM | 17,05 | 16,89 | 17,05 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Zahnašovice | KM | 16,85 | 17,15 | 17,15 | 2019/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Zahnašovice | KM | 16,38 | 17,18 | 17,18 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Pravčice B | KM | 17,22 | 17,12 | 17,22 | 2017/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Popov | ZL | 17,32 | 17,31 | 17,32 | 2023/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Sazovice | ZL | 17,37 | 16,98 | 17,37 | 2023/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Hostětín | UH | 16,70 | 17,38 | 17,38 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Bílovice | UH | 17,40 | 16,69 | 17,40 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Pohořelice | ZL | 17,07 | 17,52 | 17,52 | 2024/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Bílovice | UH | 16,98 | 17,53 | 17,53 | 2023/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Zahnašovice | KM | 17,51 | 17,83 | 17,83 | 2017/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Zahnašovice | KM | 17,87 | 17,88 | 17,88 | 2014/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Hradčovice | UH | 17,76 | 17,92 | 17,92 | 2023/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Vlachovice | ZL | 17,46 | 17,95 | 17,95 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Hrobice | ZL | 18,01 | 17,85 | 18,01 | 2023/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Drnovice | ZL | - | - | 18,04 | 2013/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Bojkovice | UH | 18,07 | 17,22 | 18,07 | 2023/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Holešov | KM | 18,07 | 17,94 | 18,07 | 2021/08/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Tečovice | ZL | 17,48 | 18,15 | 18,15 | 2023/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Bratřejov | ZL | 18,17 | 17,87 | 18,17 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Popov | ZL | 18,19 | 18,16 | 18,19 | 2018/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Velký Ořechov | ZL | 18,21 | 18,06 | 18,21 | 2018/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Racková | ZL | 18,33 | 17,82 | 18,33 | 2024/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Pohořelice | ZL | 18,37 | 17,73 | 18,37 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Radíkov | PR | 18,42 | 17,16 | 18,42 | 2018/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Nedašova Lhota | ZL | 18,48 | 17,37 | 18,48 | 2017/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Malenovice | ZL | 18,54 | 18,09 | 18,54 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Bílovice | UH | 18,59 | 17,41 | 18,59 | 2021/08/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Hřivínův Újezd | ZL | - | - | 18,60 | 2013/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Nedašova Lhota | ZL | 17,55 | 18,62 | 18,62 | 2014/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Nedašova Lhota | ZL | 18,65 | 17,57 | 18,65 | 2019/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Bílovice | UH | 18,38 | 18,67 | 18,67 | 2024/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Bílovice | UH | 18,75 | 18,62 | 18,75 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Nedašova Lhota | ZL | 18,75 | 18,49 | 18,75 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Hrobice | ZL | 18,16 | 18,78 | 18,78 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Popov | ZL | 17,90 | 18,79 | 18,79 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Vlachovice | ZL | 17,59 | 18,82 | 18,82 | 2018/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Nedašova Lhota | ZL | 18,83 | 18,09 | 18,83 | 2018/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Pravčice | KM | 17,39 | 18,85 | 18,85 | 2017/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Slušovice | ZL | 18,59 | 18,86 | 18,86 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Velký Ořechov | ZL | - | - | 18,89 | 2013/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Vlachovice | ZL | 18,76 | 18,95 | 18,95 | 2017/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Veselá | ZL | 18,97 | 18,34 | 18,97 | 2024/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Bohuslavice u Zlína | ZL | 19,02 | 18,14 | 19,02 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Hřivínův Újezd | ZL | 19,03 | 18,30 | 19,03 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mirošov | ZL | 15,15 | 15,98 | 15,98 | 2023/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Zádveřice | ZL | 15,78 | 16,07 | 16,07 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Mirošov | ZL | 14,78 | 16,31 | 16,31 | 2024/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Veselá | ZL | 16,37 | 15,99 | 16,37 | 2024/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Zádveřice | ZL | 15,96 | 16,41 | 16,41 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Pitín | UH | 16,42 | 16,42 | 16,42 | 2024/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Mirošov | ZL | 16,21 | 16,52 | 16,52 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Hradčovice | UH | 16,59 | 16,55 | 16,59 | 2019/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Popov | ZL | 16,69 | 16,26 | 16,69 | 2024/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Mysločovice | ZL | 16,53 | 16,72 | 16,72 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Mirošov | ZL | 17,19 | 16,85 | 17,19 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Pitín | UH | 17,39 | 16,12 | 17,39 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Lipová | ZL | 17,55 | 17,35 | 17,55 | 2019/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Popov | ZL | 16,12 | 17,64 | 17,64 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Nevšová | ZL | 17,69 | 17,73 | 17,73 | 2019/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Sazovice | ZL | 15,48 | 17,75 | 17,75 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Pitín | UH | 17,64 | 17,86 | 17,86 | 2023/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Vlachova Lhota | ZL | 17,43 | 17,88 | 17,88 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Lhota | ZL | 17,94 | 17,85 | 17,94 | 2024/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Vrbka | KM | 18,08 | 17,93 | 18,08 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Racková - Tečovice | ZL | 18,09 | 17,61 | 18,09 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Polichno | ZL | 18,12 | 16,58 | 18,12 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Sazovice | ZL | 17,73 | 18,23 | 18,23 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Žeranovice | KM | 18,42 | 18,12 | 18,42 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Ublo | ZL | 18,04 | 18,45 | 18,45 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Racková | ZL | 18,50 | 17,84 | 18,50 | 2024/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Dolní Lhota | ZL | 18,47 | 18,73 | 18,73 | 2017/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Záhlinice | KM | 17,80 | 18,78 | 18,78 | 2017/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Lukov | ZL | 18,83 | 17,50 | 18,83 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Veselá | ZL | 17,45 | 18,87 | 18,87 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Hradčovice | UH | 17,97 | 18,93 | 18,93 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Záhlinice | KM | 18,34 | 19,00 | 19,00 | 2024/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Návojná | ZL | 19,12 | 17,83 | 19,12 | 2024/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Sazovice | ZL | 18,82 | 19,18 | 19,18 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Lukov | ZL | 19,22 | 17,10 | 19,22 | 2017/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Zdounky | KM | 19,27 | 17,99 | 19,27 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Záhlinice | KM | 19,41 | 18,49 | 19,41 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Žeranovice | KM | 18,43 | 19,66 | 19,66 | 2024/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Ratiboř | VS | 17,60 | 19,75 | 19,75 | 2017/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Zádveřice | ZL | 19,87 | 19,77 | 19,77 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Lukov | ZL | 19,78 | 16,18 | 19,78 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Lukov | ZL | 20,32 | 20,25 | 20,32 | 2018/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Rudimov | ZL | 20,40 | 18,02 | 20,40 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | - Napamal | - | 20,50 | 20,15 | 20,50 | 2018/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Štípa | ZL | 21,83 | 20,20 | 21,83 | 2023/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Lipová | ZL | 21,49 | 21,90 | 21,90 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Štípa | ZL | 22,11 | 22,45 | 22,45 | 2018/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Želechovice nad Dřevnicí | ZL | 22,58 | 22,58 | 22,58 | 2023/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Želechovice nad Dřevnicí | ZL | 19,82 | 23,39 | 23,39 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Ublo | ZL | 23,53 | 19,66 | 23,53 | 2017/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenky TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hradčovice | UH | 18,42 | 18,06 | 18,42 | 2023/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Hradčovice | UH | 18,58 | 18,18 | 18,58 | 2024/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Slušovice | ZL | 19,14 | 18,36 | 19,14 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Pohořelice | ZL | 19,23 | 19,24 | 19,24 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Malenovice | ZL | 19,30 | 18,86 | 19,30 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Bílovice | UH | 19,44 | 19,04 | 19,44 | 2018/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Pohořelice | ZL | 19,54 | 19,26 | 19,54 | 2023/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Pohořelice | ZL | 19,26 | 19,77 | 19,77 | 2019/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Lhota | ZL | 19,84 | 20,31 | 20,31 | 2023/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Machová | ZL | 20,25 | 20,33 | 20,33 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Racková | ZL | 20,39 | 20,37 | 20,39 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Kaňovice | ZL | 20,54 | 19,33 | 20,54 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Sazovice | ZL | 20,70 | 19,64 | 20,70 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Lhota | ZL | 20,54 | 20,72 | 20,72 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Šarovy | ZL | 20,94 | 20,34 | 20,94 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Březolupy | UH | 20,63 | 20,96 | 20,96 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Racková | ZL | 21,14 | 20,92 | 21,14 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Racková | ZL | 21,17 | 18,98 | 21,17 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Bílovice | UH | 21,12 | 21,20 | 21,20 | 2017/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Míkovice | UH | 21,20 | 21,02 | 21,20 | 2018/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Lhota | ZL | 21,13 | 21,63 | 21,63 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Bohuslavice u Zlína | ZL | 20,24 | 21,68 | 21,68 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Machová | ZL | 19,99 | 21,99 | 21,99 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Trnava | ZL | 21,23 | 21,99 | 21,99 | 2023/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Racková | ZL | 18,43 | 22,11 | 22,11 | 2023/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Nedašov | ZL | 18,64 | 22,37 | 22,37 | 2024/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Malenovice | ZL | 22,60 | 21,90 | 22,60 | 2019/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Březolupy | UH | 19,53 | 22,87 | 22,87 | 2024/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Machová | ZL | 22,94 | 22,30 | 22,94 | 2023/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Lukov | ZL | 22,57 | 23,23 | 23,23 | 2017/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Bílovice | UH | 21,35 | 23,46 | 23,46 | 2019/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Míkovice | UH | 22,95 | 23,56 | 23,56 | 2017/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Machová | ZL | 23,86 | 22,98 | 23,89 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Lhota | ZL | 19,87 | 24,08 | 24,08 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Trnava | ZL | 24,31 | 23,38 | 24,31 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Martinice | KM | 24,53 | 23,81 | 24,53 | 2018/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Sazovice | ZL | 19,86 | 25,06 | 25,06 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | - Napamal | - | 25,27 | 22,22 | 25,27 | 2018/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Lhota | ZL | 22,88 | 25,47 | 25,47 | 2024/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Sazovice | ZL | 19,30 | 25,73 | 25,73 | 2018/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Míkovice | UH | 26,78 | 27,15 | 27,15 | 2019/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Březová | ZL | 27,31 | 27,20 | 27,31 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Martinice | KM | 29,21 | 26,82 | 29,21 | 2019/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Pohořelice | ZL | 28,60 | 30,67 | 30,67 | 2024/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Hostišová | ZL | 31,21 | 31,62 | 31,62 | 2024/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Šarovy | ZL | 32,42 | 32,56 | 32,56 | 2024/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Trnava | ZL | 34,58 | 27,76 | 34,58 | 2024/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Hostišová | ZL | NP | NP | NP | 2023/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Tečovice | ZL | NP | NP | NP | 2019/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2008/08/16 | Lukov, ZL, O pohár starosty obce | |
| 2009/08/15 | Lukov, ZL, O poutovní pohár starosty obce | |
| 2010/09/11 | Lukov, ZL, O putovní pohár starosty obce | |
| 2012/08/05 | Lukov, O putovní pohár starosty obce | |
| 2013/08/04 | Lukov, Lukov | |
| 2014/08/03 | Lukov, O putovní pohár starosty obce | |
| 2015/08/02 | Lukov, O putovní pohár starosty obce | |
| 2016/08/13 | Lukov, O putovní pohár starosty obce | |
| 2017/05/14 | Lukov, O putovní pohár starosty obce | |
| 2018/05/13 | Lukov, O pohár starosty obce Lukov | |
| 2019/05/04 | Lukov, O pohár starosty obce Lukov | |
| 2019/05/04 | Lukov, Noční pohárová soutěž Lukov | |
| 2020/05/23 | Lukov - ZRUŠENO !!!, O putovní pohár starosty obce Lukov | |
| 2021/08/21 | Lukov, O putovní pohár starosty obce Lukov | |
| 2022/09/10 | Lukov, Pohárová soutěž | |
| 2022/09/10 | Lukov, O pohár starosty obce Lukov | |
| 2023/06/24 | Lukov, Pohárová soutěž | |
| 2024/08/24 | Lukov, O pohár SDH Lukov | |
| 2025/07/12 | Lukov, O putovní pohár starosty obce Lukov | |
| Kdy | Kde | Liga |














